Pies. (Zdjęcie ilustracyjne) Pxhere.comŹródło: (Zdjęcie ilustracyjne) Pxhere.com
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Maja 2020

Chciał otruć psa, ale zwierzę okazało się mądrzejsze. Inteligencja czworonoga odbiera mowę

Pies miał paść ofiarą zatrucia środkiem na szczury. Jak się okazało, zwierzę było mądrzejsze od swojego oprawcy. Sprawa trafiła w ręce policji, a mężczyźnie grozi pozbawienie wolności aż do 3 lat. To, co zrobił ten pies, zaskoczyło nawet policjantów sosnowieckiej komendy.

Historie zwierząt, które na swojej drodze napotykają przemoc i zaniedbanie rzadko kończą się dobrze. Złą passę czworonogów postanowił przełamać pewien pies, żyjący u swoich właścicieli w Sosnowcu. W tym wypadku to nie jego opiekunowie okazali się oprawcami, a ich sąsiad. Postanowił on otruć psa specjalnym specyfikiem wykorzystywanym do pozbywania się szczurów. Ku zdziwieniu zarówno jego, jak i śledczych futrzak nie tylko nie wpadł w tarapaty, ale też przechytrzył mężczyznę.

Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoDuda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoCzytaj dalej

Pies: Szokująca historia kochanego czworonoga

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Sosonowcu, trwa prowadzenie czynności śledczych, mających na celu ustalenie przebiegu tych zaskakujących wydarzeń. Jeden z mieszkańców potwierdził miejskim policjantom, że widział, jak ten rzuca coś z okna swojego mieszkania. Z ustaleń wynika, że 47-letni mężczyzna postanowił podrzucić psu swoich sąsiadów kiełbasę nafaszerowaną trutką na gryzonie. Szokującym okazał się być fakt, że zwierzę wzięło pożywienie w pysk. Jak się okazało zrobiło to nie po to, żeby je skonsumować, a żeby zanieść je swoim właścicielom. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomo, dlaczego Andrzej Duda chce wyborów w maju. Wszystko się wydało, nie ma już wątpliwości
2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny

Z relacji "KMP Sosnowiec" wiemy, że dzielnicowi poczynili już szereg ustaleń w tej sprawie. Najbardziej prawdopodobnym jest scenariusz, że mężczyzna chciał zabić czworonoga ze swojego sąsiedztwa. Obecnie los zwyrodnialca leży w rękach polskiej prokuratury. Za swój występek grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do trzech lat. Na szczęście cały i zdrowy futrzak będzie mógł ponownie bezpiecznie spacerować po swojej okolicy.

pies

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz nie ma wątpliwości w sprawie majówki. Polacy mają jeden zasadniczny problem
  2. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja
  3. Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii
  4. Niewyobrażalnie tragiczne, 31-latka chciała uczcić koniec kwarantanny zdjęciem. Niestety nie żyje
  5. Czy na ulicy obecnie nie można jeść i pić? GIS rozwiewa wątpliwości
  6. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali

Źródło: KMP Sosnowiec