Pieniądze mogą stanowić główny problem Andrzeja Dudy. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Czerwca 2020

Jest oświadczenie majątkowe Andrzeja Dudy. Zaskakujące liczby, prezydent ma ogromny dług

Pieniądze oraz majątek Andrzeja Dudy został przedstawiony w oświadczeniu majątkowym. Natychmiastowo ujawniono spory dług, z którym musi zmagać się głowa państwa. Niepokojące informacje z najnowszego sprawozdania zaskoczą wielu.

Chwilę przed ciszą wyborczą wykazano majątek, jakim dysponuje prezydent Polski. Radio Zet podaje, że na wniosek Sądu Najwyższego opublikowano pieniądze posiadane przez kandydata Zjednoczonej Prawicy w tegorocznych wyborach. Dwa dni przed zakończeniem intensywnej kampanii, Andrzej Duda osobiście poprosił o ujawnienie środków, jakie ma na swoim koncie.

Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, "zagrożenie zdrowia i życia"Czytaj dalej

Pieniądze: Andrzej Duda ujawnił swoje oświadczenie majątkowe

"Osobiście zwróciłem się do Sądu Najwyższego o zdjęcie klauzuli tajności i ujawnienie mojego oświadczenia majątkowego. Są klauzule i procedury, ale ja osobiście nie mam nic do ukrycia. Spłacamy z Agatą kredyt, jak prawie każde małżeństwo” - czytamy we wpisie Andrzeja Dudy na Twitterze. W opublikowanych dokumentach możemy zauważyć między innymi mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 79,4 mkw. Do tego dochodzi działka o powierzchni 325 mkw oraz kolejne mieszkanie o powierzchni 132 mkw, w skład którego wchodzi 20-metrowy garaż.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Magdalena Ogórek chciała pochwalić się świadectwem córki, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. "Ja nie myślę jak złodziej"
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Rachunki bankowe głowy naszego państwa zaskakują. Wykazano na nich kwotę 120 tys. złotych oraz blisko 30 tysięcy euro. Dochodzą do tego akcje na Giełdzie Papierów Wartościowych. Szczególną uwagę internautów przykuł ogromny dług, z którym zmaga się Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej. Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwość nieustannie zmaga się z zależnością o wysokości 497 tysięcy złotych. Niewykluczone, że kredyt hipoteczny spędza Dudzie sen z powiek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Radio Zet]