wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zakonnica wykorzystywała go, gdy jako mały chłopiec trafił do klasztoru. Dramatyczne szczegóły swojego koszmaru ujawnił, jako emeryt

24 Maja 2020

Autor tekstu:

Wiktor Ćwikliński

Udostępnij:

Pedofilia w Kościele jest najczęściej postrzegana jako domena księży. Jest tak m.in. dlatego, że molestowania i gwałty kobiet na mężczyznach wciąż uchodzą za temat tabu. Jednak historia Edwarda Heyesa udowadnia nam, że powinno się to zmienić. Trzeba było

Edaward Heyes trafił do sierocińca działającego przy zakonie sióstr nic nie zapowiadało koszmaru jaki go tam czeka. Jak sam wspomina dwa pierwsze lata były dla niego sielanką a on sam bardzo lubił to miejsce. Chłopiec miał dobre warunki i był szczęśliwy. Wszystko zmieniło się, gdy do zakonu trafiła siostra Mary.

Zakonnica-gwałcicielka

Niedługo po swoim przyjeździe siostra poprosiła Edwarda o to, by pomógł jej w pralni. Jak wspomina, gdy tylko zostali sami kobieta zdjęła mu spodenki i zaczęła się bawić jego ciałem. Wkrótce chłopiec dostał samodzielny pokój, siostra Mary bardzo często go odwiedzała, molestowała, a nawet gwałciła. Jednocześnie wzbudzała w nim poczucie winy i strachu, przez co Edward bał się komukolwiek wyznać co dzieje się w jego pokoju. Siostra Mary zaszła z nim w ciążę, chłopiec był przerażony i zdezorientowany - Nie mogłem zrozumieć, jak do tego doszło. Myślałem, że dzieci robi się przez całowanie, a na to siostrze nie pozwalałem - wspomina.

Dopiero po wielu latach Edward Heyes zdecydował się opowiedzieć o swoim koszmarze. Historię gwałtów i okrutnych szantaży ujawnił niedawno. Zakonnica została karnie wydalona z zakonu. 76-letniemu mężczyźnie udało się również wygrać 20 tys. funtów odszkodowania.. Dzięki pomocy mediów udało mu się odnaleźć swoją córkę: 62-letnią kobietę.

Źródło: SE.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >