Papież Franciszek. (zdj. Il. ) ; ALBERTO PIZZOLI/AFP/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Arcybiskup wprost ubliża papieżowi Franciszkowi na arenie międzynarodowej. Zachowanie godne chrześcijanina?

Papież Franciszek swoją działalnością budzi niemałe podziały. Każdy duchowny ocenia głowę Kościoła katolickiego w inny sposób. Jego działalność wywołuje szczególne oburzenie amerykańskiego arcybiskupa Carlo Maria Vigano. Kapłan bez pardonu uderzył w swojego przełożonego.

 - To najemni heretycy. Ich celem jest rozpędzić stado i oddać bezbronne owce na żer rozwścieczonych wilków - tak papieża Franciszka oraz jego zwolenników przedstawia amerykański arcybiskup Vigano, który pełnił też funkcję ambasadora Watykanu. Wyjaśnijmy, że chodzi o stosunek hierarchy do mniejszości seksualnych. Pontyfikat obecnej głowy Kościoła budzi kontrowersje między innymi przez jego liczne wypowiedzi dotyczące wzajemnego szacunku oraz akceptacji. 

Są najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuSą najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuCzytaj dalej

Papież Franciszek został oskarżony o bycie najemnym heretykiem

 - Kościół powinien przeprosić nie tylko gejów, lecz także ubogich, kobiety i dzieci, które były wyzyskiwane za jego przyzwoleniem. Geje nie powinni być dyskryminowani, a traktowani z szacunkiem i mieć opiekę duszpasterską - deklarował papież Franciszek w 2016 roku. Jego słowa podczas dawnej rozmowy z dziennikarzami przytaczał tygodnik "Newsweek". Biskupowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie nie chcą pogodzić się z otwartością swojego hierarchy. Jednym z nich jest arcybiskup Vigano, który w skandaliczny sposób obraził głowę Kościoła. 

Bardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneBardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneCzytaj dalej

 - Dla Bergoglio i jego świty, sodomia nie jest grzechem ciężkim, który woła o zemstę niebios. Jego słowa i czyny, a szczególnie słowa i czyny jego otoczenia, potwierdzają teorię, że operacja legalizacji homoseksualizmu jest w toku. Niestety, wspierają ją także teologowie, zwalczający katolicyzm - deklaruje amerykański kapłan. Wyjaśnijmy, że Bergoglio to prawdziwe nazwisko Franciszka. Szczególne oburzenie duchownych wywołują poglądy hierarchy na temat aborcji. Wyjaśnijmy, że papież nie popiera prawa kobiet do przerywania ciąży, jednak uważa, że kobieta oraz pracownicy służby zdrowia powinni być zwolnieni z grzechu, jakim zdaniem Kościoła jest spędzenie płodu. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Senat zawalczy nie tylko o emerytów z 1953 roku. Więcej pieniędzy z emerytury też dla pozostałych seniorów?

Papież Franciszek zdaniem arcybiskupa Carlo Maria Vigano chce zalegalizować małżeństwa homoseksualne. - Nie można zapominać, że legitymizacja sodomii to istotna składowa Nowego Porządku Świata. Kościół bergogliański wychodzi jej naprzeciw z otwartymi ramionami, ignorując oczywisty fakt, że to właśnie sodomia jest podstawową bronią Wroga, mającą posłużyć mu do zniszczenia kapłaństwa katolickiego i zatrucia dusz bożych powierników - krytykuje hierarche. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Szumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowa

Źródło: [Queer.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!