Okno życia. (zdj. Il. ) ; MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Sierpnia 2020

Wczoraj warszawskie zakonnice dokonały odkrycia w oknie życia. Właśnie pojawiły się nowe informacje

Okno życia na Hożej w Warszawie po raz osiemnasty zaalarmowało zakonnice. Okazało się, że pod opiekę franciszkanek pozostawiono małą Zuzię. W mediach opublikowano kolejne wiadomości w sprawie niemowlaka. Rzecznik szpitala, w którym przebywa dziewczynka powiedział, w jakim stanie jest maluch.

Wczoraj o godzinie 5 rano zakonnice otrzymały zawiadomienie w sprawie okna życia. Na warszawskiej ulicy Hożej znajdowała się Zuzia. Dziewczynka nie miała nawet jednego dnia. Pociecha na naszym świecie przebywała wówczas dopiero od kilku godzin. Redaktorzy Warszawawpigułce.pl podali, że zakonnice przebywały z maluchem przez 40 minut. Odnaleziono przy nim karteczkę z podstawowymi danymi. Franciszkanki wskazały też, że Zuzia była zadbana i czysta.

Trudno uwierzyć, gdzie pracowała przed zatrudnieniem w Trudno uwierzyć, gdzie pracowała przed zatrudnieniem w "Pytaniu na śniadanie". Zaskakująca przeszłość gwiazdy TVPCzytaj dalej

Okno życia zaalarmowało zakonnice. Nowe informacje w sprawie małej Zuzi

Zawiadomienie służb medycznych jest obowiązkiem każdej zakonnicy pełniącej dyżur w oknie życia. Zuzia została przewieziona do szpitala w obecności ratowników medycznych oraz funkcjonariuszy policji. Tam wykonano jest podstawowe badania. Lekarze przed oddaniem dziecka do adopcji muszą upewnić się, czy nie zmaga się z żadnych urazem, schorzeniem lub zaburzeniem.

Egzotyka w kuchni, na którą stać każdego. Kotlet z ananasem i serem po hawajsku w sam raz na zakończenie lataEgzotyka w kuchni, na którą stać każdego. Kotlet z ananasem i serem po hawajsku w sam raz na zakończenie lataCzytaj dalej

Szczegółowych informacji w sprawie malucha udzielił rzecznik prasowy Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego Anna Sergiel-Antosiewicz. - Dziecko obecnie przebywa na oddziale neonatologii. Jest w stanie dobrym. Nie wymaga żadnych pilnych interwencji medycznych - podała dla Wawalove.pl. Pracownicy placówki służby zdrowia złożyło wniosek do wymiaru sprawiedliwości. Medycy chcą, by sędziowie wyznaczyli instytucje opiekuńcze, do których można przetransportować mała Zuzię.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe doniesienia o Tadeuszu Rydzyku. Ma ogromny problem, władza postanowiła pomóc
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Został jeszcze niecały tydzień. Potem 1400 zł może przejść ci koło nosa

Okno życia powstało z inicjatywy Kościoła katolickiego i prowadzi działalność na terenie wielu polskich miast. Osoby, które nie czują się na siłach, by podjąć się opieki nad pociechą, mogą pozostawić ją w bezpiecznym miejscu. Placówka zapewnia pełną anonimowość. Zakonnice regularnie prowadzą tam dyżury oraz organizują wspólne modlitwy w imieniu odnalezionych maluchów, ich rodziców biologicznych oraz zastępczych. Warszawskie okno życia było drugą taką instytucją w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki wstrząs w kopalni w Mysłowicach. Górnicy pod ziemią. Porażające chwile
  2. Kontrowersyjny cytat o “małoletnich zwyrodnialcach”. Czy to słowa abp. Józefa Michalika?
  3. Łukasz Szumowski otwarcie o swojej prywatności. "Przytyłem 10 kilogramów"
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?
  6. TVP ogłosiło świetną nowinę dla polskich kibiców. Stacja kupiła nowe prawa transmisyjne

Źródło: [Wawalove.pl/Warszawawpigułce.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!