Niedźwiedzie. (zdj. Il. ) ; PAWEL JASKOLKA/REPORTER/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; PAWEL JASKOLKA/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Sierpnia 2020

11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Zwierzęta nie wytrzymały

Niedźwiedzie z rosyjskiego zoo były prowokowane przez małego chłopca. 11-latek chciał popisać się przed swoimi koleżankami. Zwierzęta nie wytrzymały i zaatakowały malca. Nie miał nawet najmniejszych szans w starciu z groźnym gatunkiem.

Pamiętajmy, aby odwiedzając ogrody zoologiczne, traktować przebywające tam stworzenia z zachowaniem zasad ostrożności. Nawet pozornie spokojny pies, gdy poczuje się zagrożony, potrafi pokazać, co potrafi. Zwierzęta przebywają na wybiegach, żeby mieć kontakt z człowiekiem przy odpowiednim dystansie. Prowokowanie lub denerwowanie ich może być opłakane w skutkach. Przekonała się o tym rodzina 11-letniego chłopca, który chciał popisać się przed koleżankami. 

Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"Czytaj dalej

Niedźwiedzie zagryzły 11-latka

Do niezwykle przykrego zdarzenia doszło w rosyjskim mini-zoo przy pensjonacie w Soczi. To właśnie tam na wycieczkę wybrał się 11-letni chłopiec razem ze swoimi dwiema przyjaciółkami. Chcąc zaimponować towarzyszkom, postanowił uderzać niedźwiedzie w łapy. Nikita, bo o nim mowa, szybko wyprowadził mieszkańców ogrodu zoologicznego z równowagi. Rzuciły się na niego i rozszarpały na oczach przerażonych dziewczynek.

Wiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoWiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoCzytaj dalej

"Polsat News" podaje, że chłopiec został wciągniety do klatki za pomocą dołu wykopanego przy klatce. Dopiero interwencja pensjonariszy pozwoliła uwolnić 11-latka. Podjęto decyzję o zabiciu niedźwiedzi. Ciężkie starania nie uratowały życia dziecka. Po przyjechaniu służb ratunkowych niemal od razu stwierdzono zgon. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Wzrosną rachunki za prąd. Nowa opłata wyciągnie z twojej kieszeni ponad 100 zł

Niedźwiedzie doprowadziły do śmierci 11-letniego chłopca z Rosji. Szczególną opieką otoczone zostały dziewczynki. Każda z nich może liczyć na pomoc psychologiczną. "Polsat News" informuje, że dzieci próbowały samodzielnie wezwać pomoc, jednak gdy ona nadzeszła, było już za późno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja pilnie poszukuje świadków wypadku. Nie żyje rowerzysta, każda informacja może być ważna
  2. Koronawirus a grypa. Obalamy popularny mit
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. 3 kraje zamykają się na Polaków. Kwarantanna obowiązkowa

Źródło: [Polsat News]