Nie żyje. (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Lipca 2020

Po spożyciu kebaba 800 osób trafiło do szpitala. Nie żyje 5-letni chłopiec

Nie żyje 5-letni chłopiec. Polsat News wskazuje, że poważnie zatruł się kebabem w Jordanii. W wyniku wielkiej promocji aż 800 osób trafiło do szpitala. Przeprowadzone badania nie pozostawiły nawet najmniejszych złudzeń. W serwowanym mięsie znalazły się niebezpieczne bakterie.

Każda osoba, która zatruła się kebabem spożywała go w tej samej, niezwykle popularnej restaruacji. Wyjaśnijmy, że lokal gastronomiczny jest położony w samym sercu Jordanii, stolicy. Jednodniowa oferta na tańszy posiłem ściągnęła istne tłumy. Głodni klienci szybko pożałowali swojej decyzji. Jedna z rodzin przechodzi żałobę po stracie swojego 5-letniego dziecka. Maluch przegrał z bakterią, która zainfekowała jego organizm. Agencja AFP podaje, że przyczyną zgonu ostatecznie okazała się niewydolność serca.

Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluJoanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluCzytaj dalej

Nie żyje 5-letni chłopiec. Razem z 800 osobami zatruł się kebabem

Niemal każdy ośrodek turystyczny na świecie jest zdominowany przez drożyznę. Nawet za najskromniejsze posiłki przyjezdni muszą płacić astronomiczne kwoty. Sprawia to, że coraz częściej szuka się miejsc, gdzie można zjeść tani, ale sycący posiłek. Jednym z nich była popularna restauracja "Ammanie".

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

W stolicy Jordanii, kierownictwo lokalu zaproponowało aż 50% zniżki na kebaba. Propozycja ta wywołała gigantyczne kolejki. Aż 800 osób zakupiło popularny i tani posiłek. Ku zaskoczeniu tamtejszej społeczności ceny obniżono aż o połowę. Każdy z nich szybko pożałował swojego wyboru. Szpital został zalany falą ludzi, którzy zatruli się po spożyciu kebaba.

- Wszyscy zakażeni zjedli posiłek w tej samej restauracji - wskazał w rozmowie z agencją AFP tamtejszy minister zdrowia Saad Jabe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału

Nie żyje też 5-letni chłopiec, który jest jedyną ofiarą śmiertelną niebezpiecznej bakterii. Przeprowadzone badania ujawniły, że znajdowała się ona w mięsie. Agencja AFP podaje, że nie było ono trzymane w odpowiednich warunkach. Wysoka temperatura sięgająca 40 stopni Celsjusza oraz brak lodówki doprowadziło do powaznego zatrucia. Lokalne służby informują, że obecnie leczeniu podlega 324 pacjentów. Stan każdego z nich jest stabilny. Sprawa została przekazana organom ścigania. Agencja AFP informuje, że doszło już do zatrzymania trzech osób. Wśród nich znajduje się właściciel lokalu gastronomicznego. Wciąż prowadzone jest śledztwo wyjaśniające powody i przebieg niepokojącego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Ponad 100 osób na kwarantannie
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Żona prezydenta ma koronawirusa. Za oceanem wirus szaleje. Niepokojące wieści ze świata

Źródło: [Polsat News/Agencja AFP]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!