Nie żyje dziewczynka, która miała wykonany prosty zabieg usunięcia migdałków.. Pixabay/drshohmelianŹródło: Pixabay/drshohmelian
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Lutego 2020

7-latka nie żyje. Usunięcie migdałków skończyło się tragedią

Nie żyje dziewczynka, która miała wykonany prosty zabieg usunięcia migdałków. Miała zaledwie 7 lat. Takiej tragedii nie spodziewał się nikt. Rodzina 7-latki jest załamana.

Dziewczynka, o której mowa, to niespełna 7-letnia Paisley Cogsdill z Południowej Karoliny ze Stanów Zjednoczonych. Była bardzo radosnym dzieckiem, uśmiech niemal nie schodził jej z twarzy. Nie bała się nawet operacji, była dzielna i pozytywnie nastawiona. Nie sądziła, że ten zabieg skończy się dla niej tak tragicznie i już nigdy się nie obudzi.

"Nie bała się operacji. Była uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie bała się" - mówiła mediom ze łzami w oczach babcia 7-latki. Dziewczynka miała przejść nieskomplikowany zabieg usunięcia migdałków. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Dosłownie chwilę po wykonanym zabiegu dziewczynka zmarła. Niewyobrażalny dramat rodziny 7-latki.

Pies zarażony koronawirusem. Pierwszy taki przypadek na świecie, zatrważającePies zarażony koronawirusem. Pierwszy taki przypadek na świecie, zatrważająceCzytaj dalej

Nie żyje 7-letnia dziewczynka, która miała wykonany prosty zabieg usunięcia migdałków. Nic nie zapowiadało takiej tragedii

Prosty, nieskomplikowany, banalny wręcz zabieg laryngologiczny, polegający na wycięciu migdałków u dziecka, zakończył się tragedią. Dziewczynka zmarła tuż po operacji. Jak podają amerykańskie media, 7-latka poniosła śmierć zaledwie minutę po zabiegu. Powodem śmierci miał być zastój serca. Lekarze robili co w ich mocy, niestety reanimacja nie przyniosła pożądanych rezultatów. Do tej tragicznej w swoich skutkach operacji doszło w Self Regional Hospital w Greenwood.

- Idąc na operację, nie bała się. Była uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie wiem, dlaczego tak się stało. To musiał być plan Boży - mówiła w rozmowie z mediami babcia dziewczynki, Mary Beth Truelock. Rodzina 7-latki jest zrozpaczona.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Za niepozorny SMS zapłacisz majątek. Uwaga na naciągaczy
2. Policjanci zapukali do drzwi, usłyszeli skrzypienie z wersalki. 38-latek trafił do więzienia

Rodzice dziewczynki zapewniają, że córka była w pełni zdrowa. Jedyną jej dolegliwością, były właśnie problemy laryngologiczne, a konkretnie chrapanie przez przerośnięte migdałki, które w takim przypadku usuwa się operacyjnie. Jest to prosty, nieskomplikowany i uważany za niegroźny zabieg, wykonywany dzieciom na całym świecie.

Nie wiadomo, co doprowadziło do bezpośredniej śmierci dziewczynki. Przyczyna pozostaje nieznana. Wykazać to może dopiero szczegółowa sekcja zwłok.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Erna nie mogła się podnieść. Akcja strażaków w warszawskim zoo
  2. Wciąż możesz je mieć między gratami. Jednego jesteś w stanie sprzedać nawet za ponad 1 tys. zł
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. Koronawirus w dwóch krajach graniczących z Polską. Najnowszy przypadek potwierdzony

Źródło: fakt.pl