"Nic się nie stało" Latkowskiego bije rekordy popularności. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Maja 2020

"Nic się nie stało" Latkowskiego. Zostanie specjalnie powołany zespół, który zajmie się wykorzystywaniem dziewczynek w sopockich klubach

"Nic się nie stało" jest najnowszą produkcją Sylwestra Latkowskiego. Po emisji filmu podjęto decyzje o utworzeniu specjalnej komisji. Ma ona zbadać nadużycia, do jakich doszło w sopockich klubach. Wszystko wskazuje na to, że miały tam miejsce czyny pedofilskie. Ich ofiarą padła między innymi 14-letnia dziewczynka.

Tematem całego przedsięwzięcia miało być zjawisko pedofilii w polskim show-biznesie. Jednak wszystko skupiło się wokół postaci Anaid. Sylwester Latkowski postanowił opowiedzieć widzom jej tragiczną historię. Zdaniem reżysera w sopockim klubie "Zatoka Sztuki" miało dochodzić do licznych nadużyć względem nieletnich. Po konsultacji Michała Wójcika z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą zadecydowano o powołaniu osobnego zespołu. Ma on powstać przy Prokuraturze Krajowej. Jego zadaniem będzie wnikliwa analiza wydarzeń przedstawiony w filmie "Nic się nie stało" Latkowskiego.

B. minister nie wytrzymał, gdy zobaczył wpis Krystyny Pawłowicz. Odpowiedź mogła zabolećB. minister nie wytrzymał, gdy zobaczył wpis Krystyny Pawłowicz. Odpowiedź mogła zabolećCzytaj dalej

"Nic się nie stało" Latkowskiego bije rekordy popularności

Całą sprawę zaangażowane są wielkie nazwiska ze świata celebrytów. Część z nich postanowiła odnieść się do oskarżeń, jakie padły w ich kierunku. W aferę pedofilską, do jakiej doszło w sopockim klubie, wplątano między innymi męża Małgorzaty Rozenek oraz Kubę Wojewódzkiego. Oboje, razem ze swoimi partnerami mieli prowadzić nocne życie w tamtejszym lokalu. Na swoich mediach społecznościowych wydali w tej sprawie oświadczenia. Żona Majdana zapowiedziała wejście z Latkowskim na drogę sądową. Wojewódzki zdecydował się na o wiele mocniejszą odpowiedź.

- Karykaturalne jest twoje głębokie przekonanie, że chronisz świat przed patologią pedofilii. Z taką etyką, uczciwością, cwaniactwem i brakiem jakichkolwiek zasad, jakie reprezentujesz, to świat należy chronić przed tobą. - Pisze Kuba Wojewódzki w swoim oświadczeniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ze ściśniętym gardłem pożegnał słuchaczy i puścił Kazika. Poruszające do łez pożegnanie dziennikarza
2. Policjanci mogą liczyć na wielkie podwyżki. Muszą tylko zrobić jedną rzecz

- Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół, to jestem ciekaw, jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – "Nic się nie stało". Idę z tobą i TVP do sądu - Dodaje dziennikarz TVN-u. W swoim kontrowersyjnym komunikacje zadeklarował, że podczas procesu spróbuje wziąć dla siebie, jak najwięcej z aż dwumiliardowej subwencji medium. Państwową dotację dla Telewizji Polskiej chce przekazać tym, którzy wykorzystają ją w imie szerzenia miłości i pomocy innym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gracze poświecili prawie 10 lat, aby zbudować miasto w grze Minecraft. Efekt jest niesamowity
  2. Szkoła kazała uczniom wrócić na zajęcia. Boją się. Nie mogą zrezygnować, bo będą musieli zapłacić
  3. Biskup jednak chronił księży, którzy krzywdzili dzieci? Janiak nie zamierza ustąpić, wielu będzie wściekłych
  4. Jedna z największych gwiazd dziennikarstwa odchodzi z mediów publicznych. Co się stało?
  5. Ziobro i Gowin spotkają się z Kaczyńskim? Będzie się działo, chodzi m.in. o media publiczne
  6. Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważać

Źródło: [RMF FM ; Facebook/ Kuba Wojewódzki]