wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

"Przywitanie" zabójcy 3-letniej Hani w więzieniu. Nagranie w sieci

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

"Przywitanie" 25-letniego Łukasza B. w więzieniu w Kłodzku uwiecznione zostało na nagraniu lokalnego portalu doba.pl. Na krótkim filmie widać, że więzienie jest rozświetlone, a odpowiedzialny za katowanie 3-letniej Hani mężczyzna słyszy p

Krótkie nagranie opatrzone komentarzem dziennikarki będącej na miejscu bardzo dobrze oddaje nastroje panujące w kłodzkim zakładzie karnym. To właśnie tam trafił 25-letni konkubent matki zamordowanej dziewczynki.

Inni osadzeni postanowili emocjonalnie przywitać nowego więźnia i zostało to uwiecznione na nagraniu. Nie ulega wątpliwości, że skoro głosy były tak dobrze słyszalne z tak sporej odległości, to w samym budynku panować musiała zdecydowanie bardziej przytłaczająca atmosfera.

Kłodzko: w sieci pojawiło się nagranie z "przywitania" oprawcy małej Hani

Nie od dziś wiadomo, że osoby krzywdzące dzieci nie mają łatwego życia w zakładach karnych, a nagranie z Kłodzka jedynie to udowadnia. Portal doba.pl zamieścił na YouTube krótki film, gdzie pokazuje więzienie, gdzie trafił 25-letni Łukasz B.

Mimo iż nagranie samych odgłosów z więzienia jest nieco zagłuszone przez komentarz dziennikarki znajdującej się bezpośrednio pod budynkiem, to nie ulega wątpliwości, że nastroje panujące wewnątrz związane z przybyciem konkubenta matki 3-letniej Hani są wyjątkowo emocjonalne.

Przy dokładnym wsłuchaniu się w samo nagranie daje się usłyszeć, że inni osadzeni wykrzykują pod adresem Łukasza B. wulgaryzmy, w tym m.in. "j***ć k***ę", czy "powieś się, k***a". Lokalna prasa dodaje jeszcze, że przetransportowany tam mężczyzna miał spotkać się z "prawdziwym piekłem".

Przyznał się do pobicia 3-letniej dziewczynki

Po nagłośnieniu sprawy 3-letniej Hani mówiono, że dziecko zmarło z wychłodzenia w związku z polewaniem lodowatą wodą w ramach kary. Po sekcji zwłok stwierdzono jednak, że wersja ta nie jest prawdziwa.

- Sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka została ciężko pobita. Poleciłem zatrzymać także ojca dziecka i postawić obu rodzicom zarzuty zabójstwa i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem - przekazywał Zbigniew Ziobro, który osobiście zainteresował się tą sprawą.

- Konkubent przyznał, że pobił trzyletnią Hanię z Kłodzka. Dziewczynka miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca silnie kopnął dziecko w brzuch. Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary - dodawał jeszcze póżniej minister sprawiedliwości we wpisach na Twitterze.

Należy pamiętać o ważnym aspekcie

Chociaż nagranie z "przywitania" w zakładzie karnym 25-letniego Łukasza B. obiegło sieć i w większości przypadków zyskuje aprobatę, należy pamiętać, że każda przemoc powinna być piętnowana i nie należy jej dzielić na dobrą i złą

Dodatkowo w kłodzkim zakładzie znajdują się osoby, które nie znalazły się tam by wymierzać sprawiedliwość, a dlatego, że zostały przez wymiar sprawiedliwości skazane na kare za swoje przewinienia. Pozostaje mieć nadzieję, że sąd również w przypadku zabójstwa 3-letniej Hani sąd i prokuratura wypełni swoje zadanie i winni zostaną ukarani w związku ze śmiercią niewinnego dziecka.

Źródło: Radio Zet / doba.pl / PAP / Twitter.com / YouTube.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Jacek Kurski żegna tragicznie zmarłego dziennikarza

  • Obajtek w końcu zabrał głos w swojej afery. Wyjaśnia zdarzenia, o których mowa na taśmach

  • Jacek Rozenek walczy o powrót do normalności po udarze. "Lekarze mówili, że umiera"

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >