wtv.pl > Polska > Pilna ewakuacja w warszawskim metrze. Co się dzieje? [Na żywo]
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:34

Pilna ewakuacja w warszawskim metrze. Co się dzieje? [Na żywo]

wtv
WTV.pl

Waszawę obiegła wiadomość o przeprowadzanej ewakuacji jednej ze stołecznych stacji metra.

Metro Politechnika. Ewakuacja pasażerów

– Na stacji metra Politechnika doszło do zdarzenia z udziałem osoby fizycznej i pociągu. Trwa ewakuacja. Na miejscu są funkcjonariusze i służby – poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Na ten moment nie udzielono bliższych informacji. Sytuacja jest dynamiczna. Na ten moment biuro prasowe nie jest w stanie przekazać dokładniejszych wiadomości. W momencie ich otrzymania artykuł zostanie zaktualizowany.

[Aktualizacja. 18.00] W związku z nieszczęśliwym zdarzeniem na oficjalnej stronie Warszawskiego Transportu Publicznego opublikowano komunikat następującej treści:

"W związku ze zdarzeniem na stacji Metro Politechnika pociągi linii M1 kursują w pętlach na odcinku Metro Młociny – Dw.Gdański oraz Kabaty – Metro Wilanowska.Trwa uruchamianie autobusowej komunikacji zastępczej »Za Metro« kursującej na trasie: Metro Wilanowska (kraniec) – Al. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona 07.Przepraszamy za utrudnienia".

[Aktualizacja. 18.05] Z informacji przekazanych przez rzeczniczkę prasową Metra Warszawskiego wynika, że najprawdopodobniej doszło do próby samobójczej. – Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce dokładnie na stacji metra Politechnika. Ruch metra jest utrudniony, a czynności na miejscu zdarzenia są wykonywane. Funkcjonariusze próbują ustalić okoliczności zdarzenia – wskazała Anna Bartoń.

[Aktualizacja. 22.30] Rzeczniczka prasowa Metra Warszawskiego poinformowała nas, że ruch został już wznowiony na całej linii.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi: Warszawa