Metro Politechnika zostało objęte ewakuacją.. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Sierpnia 2020

Pilna ewakuacja w warszawskim metrze. Co się dzieje? [Na żywo]

Metro Politechnika zostało objęte ewakuacją, wynika z informacji przekazanych przez rzecznika Komendy Stołecznej Policji. Na stacji doszło do zdarzenia z udziałem osoby fizycznej oraz pociągu.

Waszawę obiegła wiadomość o przeprowadzanej ewakuacji jednej ze stołecznych stacji metra.

Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemZmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemCzytaj dalej

Metro Politechnika. Ewakuacja pasażerów

– Na stacji metra Politechnika doszło do zdarzenia z udziałem osoby fizycznej i pociągu. Trwa ewakuacja. Na miejscu są funkcjonariusze i służby – poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem z nałogiem przez epidemię?Czytaj dalej

Na ten moment nie udzielono bliższych informacji. Sytuacja jest dynamiczna. Na ten moment biuro prasowe nie jest w stanie przekazać dokładniejszych wiadomości. W momencie ich otrzymania artykuł zostanie zaktualizowany.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych

[Aktualizacja. 18.00] W związku z nieszczęśliwym zdarzeniem na oficjalnej stronie Warszawskiego Transportu Publicznego opublikowano komunikat następującej treści:

"W związku ze zdarzeniem na stacji Metro Politechnika pociągi linii M1 kursują w pętlach na odcinku Metro Młociny – Dw.Gdański oraz Kabaty – Metro Wilanowska.
Trwa uruchamianie autobusowej komunikacji zastępczej »Za Metro« kursującej na trasie: Metro Wilanowska (kraniec) – Al. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona 07.
Przepraszamy za utrudnienia".

[Aktualizacja. 18.05] Z informacji przekazanych przez rzeczniczkę prasową Metra Warszawskiego wynika, że najprawdopodobniej doszło do próby samobójczej. – Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce dokładnie na stacji metra Politechnika. Ruch metra jest utrudniony, a czynności na miejscu zdarzenia są wykonywane. Funkcjonariusze próbują ustalić okoliczności zdarzenia – wskazała Anna Bartoń.

[Aktualizacja. 22.30] Rzeczniczka prasowa Metra Warszawskiego poinformowała nas, że ruch został już wznowiony na całej linii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  2. Szumowski zapowiada ważną zmianę dot. maseczek w sklepach
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Chcą wprowadzić obostrzenia dla Polaków. Kolejny kraj zaniepokojony sytuacją epidemiologiczną w Polsce

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!