Tarcza antykryzysowa. Pixabay/ShutterstockŹródło: Pixabay/Shutterstock
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Kwietnia 2020

Klienci mBanku mogą złożyć wniosek o pieniądze z rządowego programu. Wiele osób może zyskać

Tarcza antykryzysowa przewiduje wiele działań na rzecz poprawy sytuacji tych, którzy w wyniku narodowej kwarantanny cierpią najbardziej. Klienci mBanku będą mogli jako pierwsi skorzystać z pomocy państwa. Wystarczy, że wypełnią wniosek i spełnią wymagania.

W związku z wprowadzeniem tarczy kryzysowej obecnie rzadzący dali możliwość uzyskania różnego rodzaju wsparcia ekonomicznego. Otrzymają je między innymi polscy przedsiębiorcy zmagający się ze skutkami kryzysu wywołego pandemią koronawirusa. Osoby posiadające konta w mBanku będą mogli postarać się o pomoc już dzisiaj! Co będzie dla nich przydatne podczas składania wniosków? 

Pilny apel Andrzeja Dudy do wszystkich Polek i Polaków. Prośba okazała się niecodziennaPilny apel Andrzeja Dudy do wszystkich Polek i Polaków. Prośba okazała się niecodziennaCzytaj dalej

MBank: Klienci mogą pisać wnioski o pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej

Jak relacjonuje "Bezprawnik" bankowość elektroniczna jest jedną ze ścieżek, którą mogą podążyć właściciele małych i średnich przedsiębiorstw celem uzyskania pomocy. Wniosek o pomoc z tarczy antykryzysowej będzie można złożyć już w ciągu najbliższych dni. Klienci mBanku zostali jednak poinformowani, że swoje wnioski będą mogli złożyć już dzisiaj, po godzinie 18-stej. Bank przypomina, że interesanci muszą mieć przy sobie pełnomocnictwa upoważniające do reprezentowania firmy oraz do dysponowania jej środkami bankowymi. Niezbędny jest również dostęp do kont oraz danych danego przedsiębiorstwa. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poważny atak na Łukasza Szumowskiego. Poszło o noszenie maseczek, minister się tłumaczy
2. Pracownik Ikei zakażony koronawirusem. Niepokojące wpisy w internecie, padły poważne zarzuty

Z informacji "Bezprawnika" wiemy, że powstał również specjalny kalkulator umożliwiający wyliczenie, jaka kwota z subwencji może przysługiwać firmom. Można to obliczyć na podstawie rodzaju prowadzonej działalności, informacji o zatrudnionych oraz poziomie spadku obrotów. Z informacji portalu wiemy, że również inne banki pracują nad umożliwieniem złożenia odpowiednich wniosków swoim klientom. "Bezprawnik" sugeruje, że część z nich zrobi to już jutro. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarze zapytali Ministra Zdrowia o to czy możemy spotykać się ze znajomymi. Jego odpowiedź nie napawa optymizmem
  2. Waloryzacja z nowymi zasadami. W trakcie pandemii rząd zmienia prawo emerytalne, obawia się nieuniknionego
  3. Szumowski wybrał się do pracy rowerem. Był zadziwiony, czekała na niego bardzo negatywna niespodzianka
  4. Lekarka walczyła z wirusem, sama uległa zakażeniu. Niespodziewanie odebrała sobie życie, tragiczne wieści z USA
  5. Planujesz zakupy przed majówką? Biedronka wprowadza ważne zmiany, w kolejkach ustawią się tłumy
  6. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
     

Źródło: Bezprawnik