maseczka. YouTube/ Zero Cool/ screenŹródło: YouTube/ Zero Cool/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Kwietnia 2020

Nagranie zakonnicy hitem internetu. Maseczka liturgiczna raczej nie chroni, ale za to bawi

Maseczka stała się w naszym kraju nie tylko produktem pierwszej potrzeby, ale też obiektem wielu kreatywnych działań. To, co zrobiła z nią pewna zakonnica pokazuje, jak bardzo potrzeba staje się matką wynalazku. Owoce jej pracy nie ochronią przed wirusem, ale nie jednego powalą na łopatki.

Od dłuższego czasu każdy z nas ma obowiązek zakrywać nos i usta, wychodząc z domu. Najlepiej do tego sprawdza się maseczka, jednak nie każdemu przypadła ona do gustu. Na nowe przepisy uskarżają się osoby cierpiące na astmę i te noszące okulary. Okazuje się, że jednak nie oni jedyni nie mogą pogodzić się z obowiązującym prawem. Pewna zakonnica postanowiła ulepszyć maseczki tak, aby były one dostosowane od użytkowania w kościele. 

Minister podała datę odmrożenia gospodarki. Wiele osób, może być zaskoczonychMinister podała datę odmrożenia gospodarki. Wiele osób, może być zaskoczonychCzytaj dalej

Maseczka: Fenomenalna przeróbka w wydaniu zakonnicy

W internecie od kilku dni szaleje nagranie pewnej zakonnicy, która postanowiła przerobić maseczki ochronne tak, aby można było korzystać z nich w kościele. Sama nazwała je maseczkami liturgicznymi. Na nagraniu, na którym prezentuje swój wynalazek, argumentuje, że można w niej śpiewać oraz przyjąć komunię. Materiał ten bije rekordy popularności na takich platformach jak YouTube, Instagram czy Facebook. Działanie katoliczki wywołało uśmiech na twarzach tysięcy osób. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. NYP: 46-latka ożyła w domu pogrzebowym. Dramatyczne szczegóły sprawy
2. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji

Wielu internautów przypomina, że maseczka ta oczywiście nie spełnia swojego ochronnego przeznaczenia. Faktycznie o wiele wygodniej będzie w niej śpiewać, jak i przyjmować komunię jednak przed samym wirusem ten wynalazek nas nie uchroni. 

Film krąży w sieci już jako viral. Znajdziecie go m.in. pod tym linkiem.

maseczkamaseczkamaseczka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
  2. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało
  3. Papież Franciszek nawołuje wiernych do ważnej decyzji. Może mieć wpływ na życie każdego
  4. mBank go ukarał, bo nie dopełnił formalności przez zamknięte urzędy. Czy każdego klienta spotkać może niesprawiedliwość?
  5. Polacy na potęgę wypłacają pieniądze. W bankomatach zaczyna brakować gotówki, chodzi o konkretne nominały
  6. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć

Źródło: YouTube/ Zero Cool