wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Senyszyn nie odpuściła Marcie Kaczyńskiej w TVN. "Poucza, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną"

4 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

"Mówi, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną" - Marta Kaczyńska spotkała się ze stanowczym przytykiem ze strony Joanny Senyszyn. Polityczka tłumaczyła, że największe skandale obyczajowe mają miejsce po prawej stronie sceny politycznej

  • Na antenie TVN Joanna Senyszyn starła się z Janem Strzeżkiem

  • Tematem debaty były afery obyczajowe na prawicy

  • Przedstawicielka SLD postanowiła zaatakować Martę Kaczyńską

W debacie publicznej nie milkną echa po incydencie, do jakiego doszło w Brukseli. W zbiorowym akcie seksualnym wziął udział znany węgierski homofob - József Szajer. Organizator przedsięwzięcia zadeklarował w rozmowie z "Onetem", że regularnie odwiedzają go wysoko postawieni przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. Był to wiodący temat w programie "Tak jest".

Do sporu wciągnięto niespodziewanie wciągnięto Martę Kaczyńską

Co ma wspólnego Marta Kaczyńska z aferami obyczajowymi? Posłanka Lewicy wysunęła ostre oskarżenia

Redaktor Morozowski wskazał, że organizacje o charakterze progresywnym nie narzucają ludziom, jak mają żyć, więc nie są brane pod uwagę w podobnych skandalach. Oponent polityczki bezskutecznie próbował doszukać się kontrowersji o charakterze seksualnym w jej ugrupowaniu

Joanna Senyszyn nie zgodziła się jednak z tezą o propagowaniu swobodnego stylu życia. Argumentując swoje stanowisko powołała się na Martę Kaczyńską.

  - Małżeństwa na lewicy są długotrwałe i dobre, a tutaj mamy przykład Marty Kaczyńskiej, która jest teraz największą moralizatorką po prawej stronie sceny politycznej. Jest dziennikarką, która poucza o trwałości małżeństwa. Mówi, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną i za każdym razem z kościelnym ślubem - wypaliła posłanka.

W natłoku sporu prowadzący oraz członek Zjednoczonej Prawicy nie zdążyli zareagować na kontrowersyjne porównanie. Życie Marty Kaczyńskiej, choć jest jej sferą prywatną, nie współgra z jej politycznymi deklaracjami.

Adwokatka od 2014 roku publikuje obszerne felietony dla tygodnika "Sieci". Przedstawia czytelnikom tematy związane z etyką i moralnością. Joanna Senyszyn pominęła jednak fakt, że nie każdy ślub prawniczki był zawierany przed ołtarzem.

Związek z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim, faktycznie, były formalizowanie w ramach prawa kanonicznego. Ceremonia z udziałem Piotra Zielińskiego odbyła się zaś w urzędzie stanu cywilnego.

Warto również wspomnieć, że Marta Kaczyńska doczekała się trojga dzieci. Najstarszą z nich jest 17-letnia Ewa. 3 lata później Ewa doczekała się siostry, Martyny. W 2018 roku opinia publiczna dowiedziała się, że również Piotr Zieliński doczekał się syna Stanisława Lecha. 

Źródło: [Wikipedia/TVN "Tak jest"]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >