Marta Kaczyńska. Andrzej Iwańczuk/EastNewsŹródło: Andrzej Iwańczuk/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Grudnia 2020

Senyszyn nie odpuściła Marcie Kaczyńskiej w TVN. "Poucza, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną"

"Mówi, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną" - Marta Kaczyńska spotkała się ze stanowczym przytykiem ze strony Joanny Senyszyn. Polityczka tłumaczyła, że największe skandale obyczajowe mają miejsce po prawej stronie sceny politycznej.

  • Na antenie TVN Joanna Senyszyn starła się z Janem Strzeżkiem
  • Tematem debaty były afery obyczajowe na prawicy
  • Przedstawicielka SLD postanowiła zaatakować Martę Kaczyńską

W debacie publicznej nie milkną echa po incydencie, do jakiego doszło w Brukseli. W zbiorowym akcie seksualnym wziął udział znany węgierski homofob - József Szajer. Organizator przedsięwzięcia zadeklarował w rozmowie z "Onetem", że regularnie odwiedzają go wysoko postawieni przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. Był to wiodący temat w programie "Tak jest".

Do sporu wciągnięto niespodziewanie wciągnięto Martę Kaczyńską

Monika Jaruzelska ma ważną prośbę do swoich fanów. Apeluje o wsparcie, ruszyła zbiórka dla jej programuMonika Jaruzelska ma ważną prośbę do swoich fanów. Apeluje o wsparcie, ruszyła zbiórka dla jej programuCzytaj dalej

Co ma wspólnego Marta Kaczyńska z aferami obyczajowymi? Posłanka Lewicy wysunęła ostre oskarżenia

Redaktor Morozowski wskazał, że organizacje o charakterze progresywnym nie narzucają ludziom, jak mają żyć, więc nie są brane pod uwagę w podobnych skandalach. Oponent polityczki bezskutecznie próbował doszukać się kontrowersji o charakterze seksualnym w jej ugrupowaniu

Joanna Senyszyn nie zgodziła się jednak z tezą o propagowaniu swobodnego stylu życia. Argumentując swoje stanowisko powołała się na Martę Kaczyńską.

Był tak wściekły, że rzucił talerzem o podłogę. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prywatną, nieznaną historięBył tak wściekły, że rzucił talerzem o podłogę. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prywatną, nieznaną historięCzytaj dalej

  - Małżeństwa na lewicy są długotrwałe i dobre, a tutaj mamy przykład Marty Kaczyńskiej, która jest teraz największą moralizatorką po prawej stronie sceny politycznej. Jest dziennikarką, która poucza o trwałości małżeństwa. Mówi, jak być dobrą żoną, a raczej trzecią żoną i za każdym razem z kościelnym ślubem - wypaliła posłanka.

W natłoku sporu prowadzący oraz członek Zjednoczonej Prawicy nie zdążyli zareagować na kontrowersyjne porównanie. Życie Marty Kaczyńskiej, choć jest jej sferą prywatną, nie współgra z jej politycznymi deklaracjami.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Adwokatka od 2014 roku publikuje obszerne felietony dla tygodnika "Sieci". Przedstawia czytelnikom tematy związane z etyką i moralnością. Joanna Senyszyn pominęła jednak fakt, że nie każdy ślub prawniczki był zawierany przed ołtarzem.

Związek z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim, faktycznie, były formalizowanie w ramach prawa kanonicznego. Ceremonia z udziałem Piotra Zielińskiego odbyła się zaś w urzędzie stanu cywilnego.

Warto również wspomnieć, że Marta Kaczyńska doczekała się trojga dzieci. Najstarszą z nich jest 17-letnia Ewa. 3 lata później Ewa doczekała się siostry, Martyny. W 2018 roku opinia publiczna dowiedziała się, że również Piotr Zieliński doczekał się syna Stanisława Lecha. 

Ktoś będzie miał kłopoty? TVP nie zdążyło z cenzurą, kamera uchwyciła niezwykły gest Urszuli DudziakKtoś będzie miał kłopoty? TVP nie zdążyło z cenzurą, kamera uchwyciła niezwykły gest Urszuli DudziakCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: [Wikipedia/TVN "Tak jest"]