Marek Kwiatkowski. materiały policyjne
Źródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Września 2020

Przerażona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Marka. Zostawił list pożegnalny

Marek Kwiatkowski zaginął. Policja opublikowała ważne oświadczenie na swojej oficjalnej stronie. Podali konkretne informacje na temat mężczyzny. Przedstawili też ważny apel. Mieszkaniec Płocka jest pilnie poszukiwany.

Od kilku dni trwają intensywne prace funkcjonariuszy policji w Płocku. W mediach społecznościowych wciąż nagłaśniana jest sytuacja rodziny Marka Kwiatkowskiego, który od piątku nie pojawił się w swoim domu. Mężczyzna pozostawił po sobie list pożegnalny, co jedynie zwiększyło niepokój służb oraz bliskich zaginionego. Komenda Miejska Policji w Płocku opublikowała dane oraz fotografię Marka Kwiatkowskiego. Do wiadomości dołączyli apel o pomoc w poszukiwaniach.

Marek Kwiatkowski zaginął. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Mężczyzna z Płocka ukończył 40 rok życia. Nie znamy treści listu pożegnalnego, który pozostawił swojej rodzinie. W działania mające na celu odnalezienie mężczyzny włączyła się też lokalna społeczność. Marek Kwiatkowski ma 180 centymetrów wzrostu oraz krótkie, ciemne włosy. Płocka policja podaje, że zaginiony wyszedł do pracy 28 sierpnia. Od tego momentu nie wrócił do domu. Nie nawiązał też kontaktu ze swoją rodziną.

Lokalne media przekazują doniesienia na temat zaginionego oraz proszą dalsze przekazywanie informacji o Marku Kwiatkowskim. Każdy, kto mógł widzieć lub mieć kontakt z zaginionym powinien zgłosić się do najbliższej jednostki policji. Funkcjonariuszy można też powiadomić telefonicznie, dzwoniąc na numer KMP Płock. 24 666 16 00 oraz 266 16 01. Wiadomość można przekazać poprzez znany wszystkim numer alarmowy 112

Poniżej przedstawiamy zdjęcie Marka Kwiatkowskiego opublikowane przez Komendę Miejską Policji w Płocku.

Marek Kwiatkowski

Źródło: [KMP Płock]