Mandat pieniądze. (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/Piotr Molecki/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Sierpnia 2020

Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo

Mandat w wysokości 5000 złotych zapłaci każdy, kto nie dostosuje się do nałożonego prawa. Przedstawiciele Rady Ministrów już wdrażają najnowsze rozwiązania, które zakończą zmorę miłośników terenów zielonych. Warto się zainteresować i przygotować, żeby później nie wpaść w tarapaty.

Przestrzeń publiczna w naszym kraju stanowi niezwykle ważny element krajobrazu. Niestety nie każdy potrafi uszanować to dobro wspólne. Zarówno na lokalnych podwórkach, w lasach, jak i w parkach znajdują się coraz większe pokłady odpadów komunalnych. Zjawisko to nasiliło się szczególnie podczas kryzysu epidemicznego. W mediach społecznościowych nieustannie publikowane są zdjęcia zużytych maseczek i jednorazowych rękawiczek, które walają się po chodnikach.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Mandat może uprzykrzyć życie części Polaków. Niemałe pieniądze zapłaci ten, kto nie szanuje terenów zielonych

W ostatnim czasie Mateusz Morawiecki powołał kolejny resort. Ministerstwo Klimatu ma stanowić odpowiedź na niepokojące zmiany, jakie mają miejsce na całym świecie. Zwolennicy opozycji deklarują, że inicjatywa ta jest jedynie powierzchowna. Przedstawiciel rządu podjął jednak ważną decyzję. Od kilku dni trwa walka rządu z osobami, które nie szanują wspólnej przestrzeni. Padły już pierwsze konkrety. Dotyczą nie tylko wielkich aglomeracji, ale też małych miejscowości.

Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkołyFilmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkołyCzytaj dalej

Jak podaje redakcja "Faktu", zmiany w prawodawstwie pojawią się już od jesieni. Ministerstwo Klimatu zamierza wdrożyć więcej fotopułapek, które rejestrują wydarzenia w polskich lasach oraz w niektórych parkach. Pozostawianie śmieci w miejscu do tego nieprzeznaczonym nie będzie już groziło grzywną w wysokości 500 złotych. Służby będą nakładały grzywny aż 10 razy większe. 5000 złotych zniknie z kont bankowych osób zaśmiecających wspólną przestrzeń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Zakleiłeś kamerę w swoim laptopie? Eksperci z Apple: zrobiłeś bardzo poważny błąd, konsekwencje mogą być tragiczne

Mandat jest jedną ze skuteczniejszych metod zwalczania niepożądanych zachowań. Już w niedalekiej przyszłości będziemy mogli przekonać się, czy nowe przepisy faktycznie wyeliminują problem. - W pierwszej kolejności zwiększenie skuteczności wykrywania. Chcemy 5-krotnego zwiększenia ilości fotopułapek - zadeklarował Michał Woś, minister do spraw klimatu. Podczas konferencji prasowej wskazał, że koszt zwiększenia liczby fotopułapek wyniesie około miliona złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odszedł wybitny Polak. Media przekazały smutną informację
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Zła wiadomość dla wszystkich Polaków. Rząd szykuje nowy zakaz, ma obowiązywać od 25 sierpnia

Źródło: [Fakt]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!