wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Grozi jej 30 tys. zł. kary. Udawała, że syn jest jej córką

27 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Mama dwójki dzieci znalazła zaskakującą metodę przechytrzenia policjantów. Przed służbami udawała, że jej syn jest córką. Kobiecie grozi teraz kara nawet do 30 tysięcy złotych. Zaskakujący wynik kontroli w Świętochłowicach.

Wprowadzone nakazy, zakazy oraz nowe obowiązki nie każdemu z nas przypadły do gustu. Co chwilę widzimy, jak polskie media obiegają relacje z kreatywności Polek i Polaków, próbujących przechytrzyć uchwalone w naszym kraju prawo. Nie zawsze jednak kończy się to dla nich sukcesem. Świadczy o tym między innymi łączna kwota kar wystawionych przez Sanepid oraz Policję. Mimo to chętnych do igrania z władzą nie brakuje. Jedną z tych osób jest matka dwójki dzieci mieszkająca w jednej ze śląskich gmin. 

Mama: Zaskakujące wykroczenie matki dwójki dzieci 

W śląskich Częstochłowicach doszło do niecodziennej interwencji ze strony Polskiej Policji. Wiemy o niej z relacji "Polsat News". Rutynowe kontrole przeprowadzane przez służby nie budziły sensacji aż do momentu odkrycia niebywałego działania jednej z rodzin objętych obowiązkową kwarantanną. Matka poproszona o pokazanie w oknie swoich dzieci postanowiła oszukać policjantów. Oczekiwali oni udowodnienia, że całą trójką znajdują się w mieszkaniu. Jak podaje "Polsat News" wiemy, że kobieta pokazała swojego syna, deklarując, że drugie dziecko znajduje się w wannie. W trakcie trwania policyjnych czynności szczególną uwagę zwróciła nerwowa postawa kobiety. Idąc za ciosem, odkryli oni, na czym polegała sztuczka opiekunki swoich pociech.

Kiedy przyszedł czas na pokazanie drugiego dziecka, kobieta przedstawiła w oknie swojego 8-letniego syna, który został przebrany na dziewczynkę. Z doniesień "Polsat News" dowiedzieliśmy się, że dla niepoznaki fryzura chłopca została zakryta ręcznikiem. Drążący temat policjanci odkryli, że 9-letnia dziewczyna znajdowała się w tym czasie poza domem. Stanowiła tym samym zagrożenie dla zdrowia swoich sąsiadów. Złożyli oni wniosek do Inspektora Sanitarnego w Chorzowie, który wymierzy kobiecie karę od 5 do 30 tysięcy złotych. 

Źródło: Polsat News

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >