wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Małgorzata Trzaskowska bardzo boi się o swoje dzieci. "Wszystkim towarzyszą emocje, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły"

20 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Małgorzata Trzaskowska w trakcie minionej kampanii prezydenckiej dała się poznać jako kobieta dynamiczna. I choć finalnie, wobec przegranej kandydata KO, nie znalazła się w Pałacu Prezydenckim, niedoszła pierwsza dama pozostaje aktywna m.in. w mediach spo

Zakończona 12 lipca kampania prezydencka była bez wątpienia wyjątkowa. Nie tylko ze względu na historycznie długi czas jej trwania (wobec przełożenia pierwszej tury głosowania z powodu koronawirusa), ale także wyjątkowo agresywny język, jaki towarzyszył prezydenckiemu starciu. Po raz pierwszy, jak się zdaje, tak istotny wpływ na wyniki wyborcze kandydatów mieli ich życiowi partnerzy. Obok małżonki Władysława Kosiniaka-Kamysza najjaśniejszym punktem wśród ewentualnych przyszłych dam była z pewnością Małgorzata Trzaskowska.

Małgorzata Trzaskowska: "Jak to będzie?"

Partnerka kandydata Koalicji Obywatelskiej dała się poznać jako swoiste przeciwieństwo Agaty Dudy. Jak wspomniała, rola pierwszej damy kojarzy jej się przede wszystkim z zaangażowaniem. – Uważam, że zobowiązuje ona do aktywności i wielu działań społecznych. Jestem osobą aktywną i niezależną. Jakakolwiek przypadnie mi w przyszłości rola, będę właśnie aktywna i zaangażowana. Mam pomysł na to, czym chciałabym się zająć jako pierwsza dama. Ale jestem pełna pokory i wiem, że najpierw trzeba te wybory wygrać – mówiła przed kilkoma tygodniami Małgorzata Trzaskowska.

I choć parze ostatecznie nie udało się dotrzeć do Pałacu Prezydenckiego, a zwycięzcą zakończonej 12 lipca drugiej tury wyborów został Andrzej Duda, Trzaskowska zapowiedziała, że nie ma zamiaru usuwać się w cień i chce pozostać osobą publiczną, angażując się m.in. w walkę dotyczącą praw kobiet. Swoją działalność prowadzi choćby za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem niedoszła pierwsza dama odniosła się do zapowiedzianego przez MEN powrotu uczniów do szkół.

"Niedługo koniec wakacji, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły, moja córka czekała na spis podręczników do drugiej klasy liceum, pojawił sie wczoraj. Po tak długiej przerwie wszystkim towarzysza emocje, jak to będzie? Czy uda sie normalnie rozpocząć rok szkolny? Czy jesień będzie bezpieczna? Czy pandemia znowu zmusi nas wszystkich do izolacji i dużego zamieszania w życiu codziennym?", czytamy w opublikowanym na Instagramie wpisie.

Wątpliwości co do bezpieczeństwa dotyczącego powrotu uczniów do nauki w placówkach ma też choćby środowisko nauczycielskie czy posłowie opozycji. Małżonka Rafała Trzaskowskiego wyraziła jednak nadzieję, że przyszłość przyniesie pewne powody do optymizmu. "Trzymam kciuki, aby nam wszystkim, naszym rodzinom ta druga część roku ułożyła się szczęśliwie".

Źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >