Małgorzata Kidawa-Błońska podczas spotkania w Lubartowie usłyszała słowa krytyki i żalu od starszej kobiety.
Źródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Marca 2020

Ostre spięcie na spotkaniu z Kidawą-Błońską. Nagranie wzbudza ogromne emocje

Małgorzata Kidawa-Błońska w ramach kampanii prezydenckiej odwiedza polskie miasta i miasteczka, spotykając się z Polakami. W poniedziałek gościła w Lubartowie na Lubelszczyźnie. Kandydatka KO na prezydenta rozmawiała z mieszkańcami o ich problemach lokalnych. W pewnym momencie doszło do spięcia. Kidawa-Błońska usłyszała słowa krytyki i żalu od starszej kobiety.

Małgorzata Kidawa-Błońska w ramach kampanii prezydenckiej odwiedziła w poniedziałek Lubartów na Lubelszczyźnie. Podczas spotkania z mieszkańcami kandydatka KO na prezydenta próbowała rozmawiać z nimi o ich problemach lokalnych. W pewnym momencie doszło do nieprzewidzianej sytuacji.

Magda Gessler oburzająco o osobach, których Magda Gessler oburzająco o osobach, których "nie stać". Długo nie zapomnimy jej słówCzytaj dalej

Małgorzata Kidawa-Błońska usłyszała słowa krytyki i żalu od starszej kobiety. Nagranie trafiło do sieci

– Pani marszałek, jak można żyć przez osiem lat tu w Lubartowie? Moje dzieci pracowały za 3,50 a potem 7 zł. Jak można wierzyć w pani słowo? – pytała rozczarowana starsza kobieta, uczestniczka spotaknia z Małgorzatą Kidawą-Błońską. Nagranie obiegło sieć.

W pewnym momencie głos zabrała pewna starsza pani i zwróciła się bezpośrednio do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. – Pani marszałek, ja mam 71 lat, mam siedmioro dzieci. Przeżyłam stan wojenny, komunę, ale nie przeżyłam, jak pani rządziła osiem lat z Tuskiem – stwierdziła kobieta. Niektórzy z obecnych starali się uciszyć kobietę, jednak Kidawa-Błońska KO pozwoliła jej kontynuować. Wówczas kobieta wyznała jeszcze, że jej dzieci "pracowały za 3,50 a potem za 7 złotych".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent podjął nagłą decyzję
2. Koronawirus. Uniwersytet Warszawski odwołuje zajęcia, Trzaskowski zwrócił się o zamknięcie szkół w Warszawie

– Pani marszałek, jak można żyć przez osiem lat tu w Lubartowie? 1380 złotych moje dzieci zarabiały. Jak można wierzyć w pani słowo? – pytała starsza kobieta. – Pani rządziła z Tuskiem i pani mówi, że będzie dobrym prezydentem? Nigdy w życiu nie będę głosować na panią – oświadczyła uczestniczka spotkania.

W końcu kandydatka KO odpowiedziała kobiecie. – Ale nie musi się pani denerwować. Gratuluję, że pani miała siedmioro dzieci, i że mają pracę – oznajmiła Kidawa-Błońska.

Cała sytuacja została nagrana i trafiła do sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące
  3. Niezrozumiałe, natychmiastowe zwolnienie. Po 19 latach pracy z anteny Polskiego Radia znika uwielbiana dziennikarka
  4. Polacy nie zastanawiają się nad emeryturą. Zaskakujący sondaż zdradza wszystko
  5. Nie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następców
  6. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"

Źródło: dorzeczy.pl