Maja Herner od dwóch lat nie wróciła do domu. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Czerwca 2020

Maja poszła na wycieczkę i nie wróciła. Właśnie dokonano przerażającego odkrycia

Maja Herner do dziś nie wróciła do domu po wyjeździe w norweskie góry. Od dwóch lat trwają jej poszukiwania przez tamtejszą policję. W pobliżu miejsca zaginięcia 25-latki dokonano niewiarygodnego odkrycia. But z fragmentami kości może być szczątkami po młodej Polce.

Początek tragicznych wydarzeń swój początek ma w listopadzie 2018 roku. 25-latka postanowiła wyprowadzić się do małej, norweskiej miejscowości Ørsta w regionie Møre og Romsdal. Otrzymała tam zatrudnienie w jednej z firm sprzątających. 21 listopada, Maja Hener chciała wspiąć się na okoliczny szczyt Saudehornet. Niestety, wyprawa ta okazała się opłakana w skutkach.

Danuta Holecka - jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasówDanuta Holecka - jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasówCzytaj dalej

Maja Herner: Niewiarygodne odkrycie norweskiej policji

Jak podaje "Fakt", Polka po raz ostatni widziana była w jednym ze sklepów spożywczych. Do dziś nie wiadomo, co wydarzyło się z kobietą. W dniu zaginięcia natrafiono na samochód Hener, który zaparkowany był przy samym wejściu na szlak. 2 lata temu w poszukiwania Polki zaangażowano policję, psy tropiące, helikoptery, drony, a nawet wolontariuszy Czerwonego Krzyża. Niestety żmudne prace nie przyniosły oczekiwanego skutku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Strajk Przedsiębiorców. Niespodziewany zwrot akcji, nagle wszyscy zamarli
2. Morawiecki zdradził nowe informacje o zniesieniu zakazu. "Kolor pomarańczowy i zielony"

Maja Herner najprawdopodobniej zmarła w wyniku tragicznego wypadku. Po dwóch latach jej sprawa powróciła do mediów publicznych. Wszystko za sprawą niepokojącego odkrycia. Niewykluczone, że w ostatnią sobotę natrafiono na szczątki zmarłej. Tamtejsi funkcjonariusze wznowili swoje prace. Trwają badania mające na celu wyjaśnić, do kogo należy but, w którym znajdowały się fragmenty kości.

- Nie mamy informacji o innych zaginionych osobach z tej okolicy, dlatego odnalezienie buta powiązaliśmy ze sprawą Mai Herner. Jednak muszą to jeszcze potwierdzić badania. Rodzina Polki została powiadomiona o sprawie - przekazał mediom prokurator.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamówiła jedzenie z KFC i się przeraziła. Zapowiedziała już przejście na wegetarianizm
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Warszawie. Wśród chorych są dzieci. 63 osoby zakażone
  3. Absurdalne kazanie księdza trafiło do sieci. Tłumaczył kobietom, co mają ubierać, wielu będzie oburzonych
  4. PAP: Protest przed ambasadą USA w Warszawie, ludzie wyszli na ulicę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Dariusz Piontkowski może długo nie zapomnieć słów nauczyciela. Wyciągnął najciemniejsze karty z kadencji ministra
  6. Dzisiaj wróciły kina i siłownie. Mogą działać, ale według konkretnych zasad

Źródło: [ Fakt/Aftenposten/Sunnmorsposten]