Magdalena Ogórek popełniła niemałą wpadkę. YouTube/Magdalena OgórekŹródło: YouTube/Magdalena Ogórek
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Czerwca 2020

Magdalena Ogórek chciała pochwalić się świadectwem córki, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. "Ja nie myślę jak złodziej"

Magdalena Ogórek umieściła poruszający wpis na Twitterze. Opowiedziała w nim o sukcesach swojej córki. Czujni internauci od razu zauważyli nietypową wpadkę prezenterki TVP Info. Okazuje się, że dziennikarka ujawniła pewne wrażliwe informacje. Niepokojące zdarzenie szybko spotkało się z reakcją działaczki.

Właśnie dziś zakończył się kolejny rok szkolny. W sytuacji kryzysu epidemiologicznego odbył się w specyficznych warunkach. Maseczki, dystans społeczny i e-lekcje to namiastka niemiłych niespodzianek, z którymi mierzyła się młodzież. Nie przeszkodziło to jednak córce Magdaleny Ogórek, aby wywalczyć dla siebie najlepsze oceny. Osiągnięciami nastolatki postanowiła pochwalić się jej mama, redaktorka TVP. Szybko jednak zorientowała się, że ujawniła zaskakujące informacje.

Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, "zagrożenie zdrowia i życia"Czytaj dalej

Magdalena Ogórek ujawniła nie tylko świadectwo swojej córki

"Mam w domu absolwentkę szkoły podstawowej - z licznymi tytułami, stypendium i imponującą średnią" - czytamy we wpisie byłej kandydatki na prezydentkę Polski. Nie ulega wątpliwości, że córka Magdaleny Ogórek faktycznie zdaje się prymuską. Świadectwo z paskiem to nie jedyne osiągnięcie nastolatki. Na zdjęciu możemy zauważyć liczne dyplomy. Praca w samorządzie uczniowskim, tytuł "Czytelniczki Roku 2020" czy wysokie wyniki w ogólnopolskich konkursach to zaledwie część z sukcesów dziewczynki. Jeden, mały szczegół przyciągnął jednak uwagę internatów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polacy bez ogródek ocenili prezydenturę Andrzeja Dudy. Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Magdalena Ogórek ujawniła kod do empiku, który był elementem nagrody za doskonałe wyniki w nauce. Karta prezentowa może teraz zostać wykorzystana przez złośliwców. Wrażliwe dane bonu na kwotę 25 złotych znalazły się w rękach obserwujących dziennikarkę. "Super pomysł z publikacją zdjęcia z kodem do Empiku" - wytyka użytkowniczka Twittera. Słowa krytyki natychmiastowo spotkały się z odpowiedzią ze strony Ogórek. "Arletko, już wykorzystane. Nie każdy myśli jak ty - tzn. jak złodziej" - ripostuje dziennikarka TVP.

 Magdalena Ogórek

Umieszczone zdjęcie wyróżniające przedstawia ujęcie w konta Magdaleny Ogórek na YouTube z 4 maja 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka szykuje na niedzielę absolutny hit. Towary za pół ceny i vouchery za zakupy
  2. ttps://www.biznesinfo.pl/lidl-260620-sw-pies">Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni. Lidl wprowadza hitowe produkty na Dzień Psa
  3. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  4. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  5. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  6. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  7. Łukasz Szumowski mówi jak będzie wyglądała sytuacja podczas drugiej fali epidemii. "Obostrzenia mogą powrócić"

Źródło: [Twitter/Magdalena Ogórek]