wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Magdalena Ogórek chciała pochwalić się świadectwem córki, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. "Ja nie myślę jak złodziej"

26 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Magdalena Ogórek umieściła poruszający wpis na Twitterze. Opowiedziała w nim o sukcesach swojej córki. Czujni internauci od razu zauważyli nietypową wpadkę prezenterki TVP Info. Okazuje się, że dziennikarka ujawniła pewne wrażliwe informacje

Właśnie dziś zakończył się kolejny rok szkolny. W sytuacji kryzysu epidemiologicznego odbył się w specyficznych warunkach. Maseczki, dystans społeczny i e-lekcje to namiastka niemiłych niespodzianek, z którymi mierzyła się młodzież. Nie przeszkodziło to jednak córce Magdaleny Ogórek, aby wywalczyć dla siebie najlepsze oceny. Osiągnięciami nastolatki postanowiła pochwalić się jej mama, redaktorka TVP. Szybko jednak zorientowała się, że ujawniła zaskakujące informacje.

Magdalena Ogórek ujawniła nie tylko świadectwo swojej córki

"Mam w domu absolwentkę szkoły podstawowej - z licznymi tytułami, stypendium i imponującą średnią" - czytamy we wpisie byłej kandydatki na prezydentkę Polski. Nie ulega wątpliwości, że córka Magdaleny Ogórek faktycznie zdaje się prymuską. Świadectwo z paskiem to nie jedyne osiągnięcie nastolatki. Na zdjęciu możemy zauważyć liczne dyplomy. Praca w samorządzie uczniowskim, tytuł "Czytelniczki Roku 2020" czy wysokie wyniki w ogólnopolskich konkursach to zaledwie część z sukcesów dziewczynki. Jeden, mały szczegół przyciągnął jednak uwagę internatów.

Magdalena Ogórek ujawniła kod do empiku, który był elementem nagrody za doskonałe wyniki w nauce. Karta prezentowa może teraz zostać wykorzystana przez złośliwców. Wrażliwe dane bonu na kwotę 25 złotych znalazły się w rękach obserwujących dziennikarkę. "Super pomysł z publikacją zdjęcia z kodem do Empiku" - wytyka użytkowniczka Twittera. Słowa krytyki natychmiastowo spotkały się z odpowiedzią ze strony Ogórek. "Arletko, już wykorzystane. Nie każdy myśli jak ty - tzn. jak złodziej" - ripostuje dziennikarka TVP.

Umieszczone zdjęcie wyróżniające przedstawia ujęcie w konta Magdaleny Ogórek na YouTube z 4 maja 2015 roku.

Źródło: [Twitter/Magdalena Ogórek]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >