Lidl. Flickr/Victor Semionov
Źródło: Flickr/Victor Semionov
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 23 Lutego 2020

Aż 400 zł na zakupy w Lidlu. Bank z wyjątkową ofertą o ograniczonym czasie

Lidl wyczuł intratny biznes, wchodząc we współpracę z popularnym w Polsce bankiem. Promocja z jednej strony ma zachęcić klientów do zakładania kont w Citi Handlowym a z drugiej - przyczyni się najprawdopodobniej do wzrostu zysków sieci. Jakie warunki należy spełnić?

Nazwa oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl” zasadniczo zdradza jej podstawowe założenia. Beneficjentami promocji mogą zostać te osoby, które złożą wniosek o wspomnianą kartę kredytową.

Jeżeli zostanie on pozytywnie rozpatrzony, należy spełnić jeszcze dwa warunki. Po pierwsze - przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Nie może to nastąpić później, niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę. Po drugie - dokonać transakcji nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Lidl z wyjątkową ofertą dla klientów Citi Handlowego

Osoby, które spełnią wyżej wymienione kryteria, otrzymają karty podarunkowe do sieci Lidl o łącznej wartości 400 zł. 

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

 - O spełnieniu warunków przyznania Nagrody, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił wszystkie warunki określone w pkt 4. Oferty - czytamy w regulaminie oferty.

Nagrody wysłane zostaną na wskazany adres korespondencyjny w ciągu dwóch miesięcy. Ich posiadacze powinni zgłosić chęć użycia ich przy kasie sklepu, jeszcze przed rozliczeniem zakupów.

Oferta ważna jest do 20 kwietnia 2020 roku.