wtv.pl > Polska > "Kuchenne Rewolucje" nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:44

"Kuchenne Rewolucje" nie pomogły? Zażalenia nie tylko wobec producentów programu

"Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler
(zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News

Magda Gessler od 10 lat jeździ po kraju i ratuje branżę gastronomiczną. Każdy, kto oglądał "Kuchenne Rewolucje" wie, ile serca i zaangażowania wkłada szefowa kuchni w odbudowę upadających firm i przedsiębiorstw. Krytyczka kulinarna postawiła na nogi setki, jeśli nie tysiące restauracji. Sama wielokrotnie informowała, że jej program nigdy nie był wyreżyserowany. Wskazywała, że kamera TVN-u pokazywała proces przemiany lokali od A do Z. Tłumaczyła też, że sama o miejscu, które odwiedzi, dowiadywała się 15 minut przed wejściem na plan.

"Kuchenne Rewolucje" padają ofiarą oskarżeń. Część restauratorów jest zawiedzionych Magdą Gessler

Oglądając kultową już produkcję TVN-u, mogliśmy zauważyć, że pomoc niesiona przez Magdę Gessler nie ogranicza się do zmiany menu w danej knajpie. Artystka uczy młodych adeptów kuchni gotowania, remontuje lokale, wspiera ich promocje oraz wydaje liczne rekomendacje. Krytyczka nie raz niosła też wsparcie uczestnikom programu, którzy zmagali się z problemami prywatnymi. Widzowie niejednokrotnie byli w szoku, obserwując jak jurorka "MasterChefa" daje nowe życie miejscom, skazanym na porażkę. 

"Ser-o-mania","U Samuela", "Wyszynk z Szynką","Modra Pyza", "Zamkowa", czy też "Nie Bo Mleczne" to części z lokali, które nie utrzymały się po "Kuchennych Rewolucjach" Magdy Gessler. Okazało się, właścicielka jednego z nich została nawet skaza na grzywnę i karę więzienia za łamanie praw pracowniczych. Część restauratorów nie doceniło zaangażowania i oddanie krytyczki kulinarnej. Część z nich myślało, że rozgłos w TVN-ie załatwi wszystkie problemy. Niestety rzeczywistość szybko zweryfikowała nieodpowiedzialne postawy młodych adeptów kuchni.

Magda Gessler, prowadząca "Kuchennych Rewolucji" odmienia wizerunek branży gastronomicznej

Jurorka "MasterChefa" dla wielu jest wzorem i przykładem. Jej osiągnięcia budzą podziw nie tylko w Polsce. Przypomnijmy, że Magda Gessler prowadzi własne przedsiębiorstwa, występuje w licznych produkcjach TVN-u, odnawia zakłady gastronomiczne, a przede wszystkim wywołuje radość na twarzach rodaków. W mediach społecznościowych wielokrotnie przypomina o zachowaniu pozytywnego nastawienia do życia. Malarka i felietonistka charakteryzuje się wiarą i pewnością siebie. 

"Kuchenne Rewolucje" swój pierwszy odcinek wyemitowały 6 marca 2010 roku. Już pierwszy sezon programu Magdy Gessler okazał się hitem telewizji TVN. W każdy czwartek i sobotę możemy obserwować, jak restauratorka wpływa na najróżniejsze lokale gastronomiczne. 

Źródło: [Wikipedia/Pikio]

Tagi: Polska
Powiązane