Ksiądz. www.facebook.com/osrodek.monitorowaniaŹródło: www.facebook.com/osrodek.monitorowania
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Grudnia 2019

Twoje dziecko chodzi do podstawówki? Według podstawy ksiądz zada mu intymne pytania

Ksiądz przygotowujący dziecko do przyjęcia sakramentu pierwszej komunii będzie zadawał mu intymne pytania, zawarte w oficjalnym dokumencie, zatwierdzonym przez władze Kościoła Rzymskokatolickiego.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych publikuje zestaw pytań, które księża mają za zadanie zadać ośmioletnim chłopcom i dziewczynkom przed ich przystąpieniem do pierwszej komunii. Pytania te mają, delikatnie rzecz ujmując, bardzo intymny charakter.

Ksiądz zapyta o masturbację oraz wrażenia jej towarzyszące

"Niespełna 9 letnie dziecko ma opowiadać sam na sam, obcemu mężczyznie czyli księdzu o tym co je podnieca seksualnie, czy ma fantazje, czy podniecało lub chce podniecać inne osoby. Księża mają też rozmawiać z małymi dziećmi o pornografi i wypytywać je o to czy się onanizują i jak to robią oraz o czym wtedy myślą", ostrzega Ośrodek na swoim profilu na Facebooku. Jednocześnie alarmuje, że podobne działanie to 'instytucjonalne krzywdzenie małych dzieci".

"Czy myślałem chętnie o sprawach nieczystych?", "Czy wykorzystywałem zdjęcia, filmy lub inne osoby do podniecania się?", "Czy robiłem coś bezwstydnego sam lub z kimś?", "Czy pragnąłem coś nieskromnego widzieć, słyszeć, czynić?" - oto tylko niektóre z pytań, na które będzie miało odpowiedzieć dziecko podczas prywatnej rozmowy z księdzem. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie ma wątpliwości, że "tego typu pytania zadawane w formie przesłuchania przez obcego mężczyznę to sposób na trwałą traumę u dziecka. Jest to też znakomita okazja dla księży o skłonnościach pedofilskich, do realizacji swojego zaburzonego popędu".

Coś w nich pękło. Zwiastuje się masowy bunt polskich księżyCoś w nich pękło. Zwiastuje się masowy bunt polskich księżyCzytaj dalej

Katolicka etyka seksualna

Warto przypomnieć, że władze niemającego oporów przed zadawaniem intymnych pytań dzieciom Kościoła były wyraźnie przeciwne wprowadzeniu do szkół edukacji seksualnej.

"Deprecjacja tego przedmiotu (Wychowania do życia w rodzinie - przyp. red.) i medialne ośmieszanie wydają się mieć jeden cel: zepchnąć go na margines, wprowadzić w to miejsce demoralizującą edukację seksualną", możemy przeczytać na łamach OKO.press. "Uznano, że treści podstawy programowej powinny odwierciedlać wartości, które Jan Paweł II nazwał duchowym fundamentem Europy". Wśród nich, jak nietrudno się domyślic, szkodliwość antykoncepcji, krytyka seksu pozamałżeńskiego czy swobody seksualnej kobiet, których psychika powinna być "nastawiona na całkowite oddanie ukochanemu mężczyźnie".

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych prosi o finansowe wsparcie umożliwiające dalszą walkę ze szkodliwymi działaniami Kościoła. Jak pisze, "z oczywistych powodów nie możemy liczyć na wsparcie rządu PiS w obronie krzywdzonych dzieci, bo zajmując się tą sprawą uderzamy w popieraną przez nich instytucję". Dane dla osób chętnych do udzielenia Ośrodkowi wsparcia znajdują się na ich profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. To nie żart - Black Friday w polskim Kościele. Darmowe sakramenty

2. Czysta podłość. Dyrektorka zoo w Poznaniu straciła część premii

3. Czy Szymon Hołownia miałby szansę z Andrzejem Dudą? Najnowszy sondaż

4. W Polsce sytuacja bez precedensu. Chcą eksmitować księdza z celi

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach