Krzysztof Kononowicz zaatakował reporterów TVP. Konieczna okazała się interwencja policji.. tvp.info (screen programu "Alarm")Źródło: tvp.info (screen programu "Alarm")
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Czerwca 2020

Krzysztof Kononowicz zaatakował ekipę TVP. Interweniowała policja

Krzysztof Kononowicz, były kandydat na prezydenta Białegostoku, powrócił do rozwijania internetowej kariery, prowadzonej wraz z mężczyzną znanym jako Major. Działalnością Kononowicza zainteresowała się ekipa TVP Info, która usiłowała porozmawiać z celebrytą. Ten zaatakował jednak reporterów, przepędzając ich sprzed posesji. Konieczna okazała się interwencja policji.

Mężczyzna zyskał ogromną rozpoznawalność w 2006 roku, postanawiając kandydować na prezydenta Białegostoku, a także do Rady Miejskiej. Sławę zapewniły mu wówczas pamiętne słowa, w których Kononowicz zapewniał, że jeśli wygra, "w Białymstoku nie będzie niczego". Po krótkiej, choć płomiennej karierze politycznej, postanowił on zostać gwiazdą Youtube\'a.

Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny programMam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny programCzytaj dalej

Krzysztof Kononowicz atakuje reporterów TVP

Tą częścią działalności Krzysztofa Kononowicza zainteresowali się dziennikarze TVP Info. "Teraz o byłym kandydacie znów jest głośno. W internecie publikuje wulgarne filmiki. Policja przyznaje, że dochodzi w nich do łamania prawa. Agresją Kononowicz bucha również w rzeczywistym świecie", czytamy na stronie internetowej stacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. 150 zł za noc w ośrodku w Krynicy Morskiej. Warunki wołają o pomstę do nieba, skandal

Reporterka programu "Alarm" usiłowała zrozumieć, na czym polega swoisty biznes prowadzony przez mężczyzn. W trakcie krótkiej rozmowy dwaj tzw. patostreamerzy opowiadają, że do tej pory obejrzało ich 46 milionów osób, a działalność bez trudu pozwala im się utrzymać. – Jeszcze dzisiaj dogramy i jutro nową lodówkę będę miał – chwali się Kononowicz.

W pewnym momencie, zorientowawszy się, że kobietą jest redaktorką, mężczyźni wypraszają ją z posesji. Kolejnego dnia dziennikarka wróciła jednak przed dom Krzysztofa Kononowicza, najwyraźniej zachęcona trwającą interwencją policji. Były kandydat na prezydenta Białegostoku stał się agresywny, usiłując przegonić kamerę sprzed swojego domu, krzycząc "won" oraz powtarzając, że nie życzy sobie wizyt. – To jest prywatna posesja, a nie, k***a, państwowa – krzyczał Kononowicz.

Całość materiału okraszonego tytułem "Patostreamer Kononowicz zaatakował ekipę TVP" odnaleźć można pod tym LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę
  2. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opieki
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Kuriozalna sytuacja. Resort zdrowia rezygnuje z zakupu respiratorów

Źródło: tvp.info