Krzysztof Kononowicz miał trafić do szpitala. Jego stan określa się jako ciężki.. PIOTR MECIK/East News
Źródło: PIOTR MECIK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Września 2020

Nieoficjalne: Krzysztof Kononowicz w ciężkim stanie. Miał doznać rozległego udaru

Krzysztof Kononowicz miał doznać rozległego udaru i trafić do szpitala. Z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że stan byłego kandydata na prezydenta Białegostoku określa się jako ciężki. Gwiazdor YouTube'a ma mieć wyraźne problemy z poruszaniem.

O Krzysztofie Kononowiczu świat usłyszał w 2006 roku, gdy 57-letni dziś mężczyzna postanowił kandydować na stanowisko prezydenta Białegostoku. Mimo że obecny gwiazdor serwisu YouTube w głosowaniu zajął przedostatnie miejsce, nadal ma rzeszę wiernych fanów. Sławę przyniosły mu wspominane do dziś słowa, w których Kononowicz przekonywał zebranych na jego spotkaniu wyborczym obywateli, że jeśli wygra "w Białymstoku nie będzie niczego".

Emerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rząduEmerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rząduCzytaj dalej

Krzysztof Kononowicz w szpitalu

Po zakończeniu swej politycznej przygody Krzysztof Kononowicz postanowił zostać gwiazdą internetu. Przed kilkoma tygodniami tą stroną działalności 57-latka (prowadzoną wspólnie z tzw. Majorem) zainteresowali się dziennikarze TVN Info. W trakcie krótkiej rozmowy dwaj tzw. patostreamerzy chwalili się, że do tej pory ich filmy obejrzano już 46 milionów razy, a internet bez trudu pozwala im się utrzymać. – Jeszcze dzisiaj dogramy i jutro nową lodówkę będę miał – przekonywał Kononowicz.

Był pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaBył pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaCzytaj dalej

Po dziś dzień poczynania byłego kandydata na prezydenta Białegostoku śledzą tysiące osób. Wspomniani powyżej mężczyźni prowadzą również fanpejdż na Facebooku, który zrzesza przeszło 25 tysięcy osób. Przed godziną na profilu "Major i Kononowicz Oficjalnie" pojawiła się wiadomość, według której 57-latek miał zostać przewieziony do szpitala. Poinformowano, że celebryta doznał udaru, ma problemy z poruszaniem się i założono mu cewnik. Jego stan określono jako ciężki. Na ten moment nie opublikowano więcej szczegółów w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Krzysztof Kononowicz w szpitalu.

Krzysztof Kononowicz od lat cierpi na cukrzycę, a liczba jednostek cukru w jego organizmie miała swego czasu niemal pięciokrotnie przekraczać normę. Osoby śledzące jego działalność doskonale zdają sobie sprawę, że styl życia mężczyzny – ujmując rzecz delikatnie – pozostawia wiele do życzenia. 57-latek trafił już do szpitala przed kilkoma miesiącami. Jak twierdził wówczas, decyzję podjął sam, dodając, że nie mógł samodzielnie wstać.

Masz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelMasz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono ważne zmiany w rentach i emeryturach. Uważaj szczególnie na jedną kwotę, inaczej stracisz pieniądze
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: Facebook