. Pixabay/StockSnapŹródło: Pixabay/StockSnap
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 25 Września 2020

Życie przerosło kabaret. Polska gmina pracuje nad wyłączeniem WiFi w szkołach

Radni Miasta Kraśnik pochylą się nad petycją dotyczącą zakazu stawiania masztów 5G w mieście oraz popierającą likwidację WiFi w szkołach i nakazu przełączaniu telefonów komórkowych na tryb samolotowy dla uczniów. Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G.

Gmina nie chce również odstąpić od uchwalonej wcześniej uchwały o "powstrzymaniu ideologii LGBT", co będzie ją kosztować utratę 10 mln z Funduszy Norweskich przeznaczonych na rozwój miasta.

Magdalena Ogórek w szpitalu. Zamieściła niepokojące zdjęcie, co się dzieje?Magdalena Ogórek w szpitalu. Zamieściła niepokojące zdjęcie, co się dzieje?Czytaj dalej

Kraśnik: petycja wpłynęła już w marcu

Do Rady Miasta Kraśnika w marcu wpłynęła petycja utworzona przez Stowarzyszenie Koalicja Polska Wolna od 5G, która dotyczyła "ochrony zdrowia mieszkańców gminy przed coraz większa ekspozycja na sztuczne pole elektromagnetyczne o coraz szerszym zakresie częstotliwości". Stowarzyszenie prosiło o negatywne ustosunkowanie się rady miasta do "wprowadzenia standardów 5G bez wcześniejszego zbadania wpływu tej technologii na zdrowie mieszkańców i działanie implantów oraz bez wdrożenia właściwego systemu monitoringu natężenia PEM (pola elektromagnetycznego - red.) w środowisku".

Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmProdukty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmCzytaj dalej

W dalszej części w petycji zaproponowano zdemontowanie sieci WiFi w szkołach, a także przełączenie telefonów uczniów na tryb samolotowy i zakaz korzystania z komórek na przerwach poza kilkoma wyjątkami. Twórcy petycji chcą również przeprowadzić kampanię informacyjną ukazującą rzekome zagrożenia płynące z PEM.

Skandal na antenie TVN, padł zarzut o wykpiwanie osób chorych. Gorzej niż Filip Chajzer?Skandal na antenie TVN, padł zarzut o wykpiwanie osób chorych. Gorzej niż Filip Chajzer?Czytaj dalej

Kraśnik: uchwała nie została przyjęta jednogłośnie

Uchwałę o pochyleniu się nad petycją przegłosowano 22 września. Za było 9 radnych, przeciw 6, a trzy osoby wstrzymały się od głosu. Przeciwnicy argumentowali, że istnieją badania, które wskazują na nieszkodliwość sieci 5G, ze strony zwycięskiej pojawiły się jednak głosy, że ta technologia "to coś absolutnie nowego i nie wiemy, jak będzie działała na nasze organizmy i na nasze dzieci".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

źrodło: [msn.com]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News