WikiCommons/Magazyn Viva! - Czy warto obejrzeć "Kogel-Mogel 3"? Relacja z premiery!, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kogel_mogel_3.JPG. Kogel-mogel 3
Źródło: Kogel-mogel 3
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 27 Sierpnia 2020

Kogel-Mogel powróci do kin. Znamy datę premiery następnej części kultowej komedii

„Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4” już wkrótce trafi do kin. Znana jest dokładna data premiery kontynuacji kultowego filmu. Zdjęcia mają zakończyć się jeszcze w tym tygodniu. Co czeka fanów popularnego „Kogla-mogla” w najnowszej części?

Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za scenariusz filmu, za sprawą swojego konta na portalu społecznościowym Facebook poinformowała, iż „Koniec świata, czyli Kogel-Mogel” będzie miał premierę 6 stycznia 2021 roku.

Zdjęcia do „Kogla-mogla” trwały miesiąc

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa zmusiła całą ekipę do przyspieszenia prac nad czwartą częścią filmowego hitu. Całość zdjęć udało się wykonać w zaledwie miesiąc. Ich ukończenie dało twórcom filmu nadzieję, że film uda się skończyć w takim terminie, który pozwoli, aby trafił on do kin zgodnie z planem. Zobaczymy, jaka będzie sytuacja w kinach. Najwyżej trochę dłużej będzie trzeba poczekać” – mówi Ilona Łepkowska. Poprzednia część „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”, który swoją premierę miał w 2019 roku zaskoczył widzów doskonałą obsadą aktorską, w której nie zabrakło wielu gwiazda. Twórcy czwartej części zapowiadają, że będzie jeszcze lepiej.

„Kogel-mogel 4” – aktorzy

Tak jak w przypadku dwóch pierwszych części filmu, które ukazały się pod koniec ubiegłego wieku, tak i w nowych epizodach „Kogla-mogla” możemy liczyć na doskonałą plejadę gwiazd. Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzynę Łaniewską, czyli obsadę znaną z dwóch pierwszych części filmu.

Nie zabraknie również aktorów, którzy pojawili się w trzeciej części filmu, a należą do nich: Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Anna Mucha czy Mikołaj Roznerski. Ilona Łekpkowska potwierdziła, że do obsady dołączył Marian Opania, jednak jego rola nie została przez nią ujawniona.
 
Źródło: [Onet]