wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kogel-Mogel powróci do kin. Znamy datę premiery następnej części kultowej komedii

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

"Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4" już wkrótce trafi do kin. Znana jest dokładna data premiery kontynuacji kultowego filmu. Zdjęcia mają zakończyć się jeszcze w tym tygodniu. Co czeka fanów popularnego "Kogla-mogla"

Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za scenariusz filmu, za sprawą swojego konta na portalu społecznościowym Facebook poinformowała, iż „Koniec świata, czyli Kogel-Mogel” będzie miał premierę 6 stycznia 2021 roku.

Zdjęcia do „Kogla-mogla” trwały miesiąc

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa zmusiła całą ekipę do przyspieszenia prac nad czwartą częścią filmowego hitu. Całość zdjęć udało się wykonać w zaledwie miesiąc. Ich ukończenie dało twórcom filmu nadzieję, że film uda się skończyć w takim terminie, który pozwoli, aby trafił on do kin zgodnie z planem. Zobaczymy, jaka będzie sytuacja w kinach. Najwyżej trochę dłużej będzie trzeba poczekać” – mówi Ilona Łepkowska. Poprzednia część „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”, który swoją premierę miał w 2019 roku zaskoczył widzów doskonałą obsadą aktorską, w której nie zabrakło wielu gwiazda. Twórcy czwartej części zapowiadają, że będzie jeszcze lepiej.

„Kogel-mogel 4” – aktorzy

Tak jak w przypadku dwóch pierwszych części filmu, które ukazały się pod koniec ubiegłego wieku, tak i w nowych epizodach „Kogla-mogla” możemy liczyć na doskonałą plejadę gwiazd. Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzynę Łaniewską, czyli obsadę znaną z dwóch pierwszych części filmu.

Nie zabraknie również aktorów, którzy pojawili się w trzeciej części filmu, a należą do nich: Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Anna Mucha czy Mikołaj Roznerski. Ilona Łekpkowska potwierdziła, że do obsady dołączył Marian Opania, jednak jego rola nie została przez nią ujawniona.

Źródło: [Onet]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >