wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kobieta przerwała transmisję Lecha Wałęsy na Facebooku

28 Marca 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Transmisja Lecha Wałęsy została przerwana przez wchodzącą do pokoju kobietę, w której internauci domyślają się żony byłego prezydenta Danuty Wałęsy. Słowa, które padły na antenie, z wolna stają się hitem internetu. Wałęsa natychmiast zakończ

Wobec zakończenia kariery politycznej były działacz "Solidarności" pozostaje niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Facebooka Lech Wałęsa publikuje liczne zdjęcia z podróży i regularnie prowadzi transmisje na żywo.

Wałęsa raz po raz przemawia do fanów. Przed dwoma tygodniami były prezydent RP poinformował o konieczności odbycia zabiegu na sercu. – Zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola Nieba, a z nią się zawsze zgadzać trzeba – mówił wówczas.

Kolejno wyraził nadzieję, że zostanie zapamiętany jako dobry przywódca, któremu leżało na sercu dobro państwa. – Nie wiedząc, kiedy się spotkamy i czy w ogóle się spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi – zapewnił.

Nie wszystkie transmisje Lecha Wałęsy przebiegają jednak po jego myśli. Najnowsze wystąpienie laureata Pokojowej Nagrody Nobla stało się hitem internetu.

Wpadka w trakcie transmisji Lecha Wałęsy

Wałęsa nawiązał do kwestii rozmów w Magdalence i komentowanej do dziś rzekomej konsumpcji alkoholu, jakiej oddawali się zebrani przy stole przedstawiciele PZPR i "Solidarności".

Były prezydent zwrócił uwagę, że w różnych politycznych kręgach na całym świecie podaje się alkohol. – I tu też było podobnie, ale bardzo uważaliśmy, a ja szczególnie. Ale mimo wszystko nagrali nasze alkoholowe wyczyny z różnych kamer i potem pokazywali, jak my chlaliśmy. Nie było pijaństwa. Ja już wtedy nie mogłem pić – zapewniał na transmisji live Lech Wałęsa.

W tym momencie transmisja została zakłócona przez wchodzącą do pokoju kobietę, w której internauci domyślają się małżonki byłego aktywisty Danuty Wałęsy. Choć bohater spotkania wykonał ręką gest, który miał zapewne uciszyć przechodząca osobę, widzowie usłyszeli zdanie karcące byłą głowę państwa.

Rodziną się, kurde, zajmij – usłyszeliśmy.

W tym miejscu Wałęsa rzucił jedynie szybkie "dziękuję", po czym natychmiast zakończył internetową transmisję. Nagranie staje się hitem mediów społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twitter

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >