wtv.pl
Kobieta widoczna na zdjęciu zaginęła, widziałeś ją?

Facebook.com/@poszukiwani

Widzieliście ją? Jadwiga nagle zniknęła, rodzina prosi o pilną pomoc

30 Września 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Bliscy 24-letniej kobiety proszą o pomoc w jej odnalezieniu. Opublikowano zdjęcia mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego z nadzieją, że ktoś ją rozpozna. Rodzina wie, że Jadwiga nie zdecydowałaby się na ucieczkę, dlatego martwią się tym, co mogło jej się p

Zaledwie 24-letnia kobieta przepadła bez wieści i zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w ustaleniu jej aktualnego miejsca pobytu. Okoliczności zaginięcia mieszkanki Nowego Dworu Mazowieckiego pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi. Zdjęcia z wizerunkiem Jadwigi obiegły sieć. Liczy się każda informacja, może ona pomóc śledczym w ustaleniu, gdzie obecnie jest kobieta. 

W Nowym Dworze Mazowieckim zaginęła kobieta, nic nie zapowiadało tej tragedii

Jadwiga to młoda kobieta mająca wiele planów i pomysłów na siebie. Rozwijała swoje pasje, nie zapominając przy tym o pielęgnowaniu rodzinnych więzów. Właśnie ze względu na bliską zażyłość z mamą, rodzina nie wierzy, że kobieta mogła zdecydować się na ucieczkę czy wyjazd bez poinformowania o tym bliskich. Profil „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku udostępnił prywatne zdjęcia Jadwigi Kłopotek i prośbę przekazaną przez rodzinę o pomoc w jej odnalezieniu. Wiadomo, że ostatni kontakt z kobietą miał miejsce w piątek, 25 września, o godzinie 20:30. To właśnie wtedy napisała SMS-a do mamy, że dotarła do domu. Następnego dnia skontaktowanie się z nią było już niemożliwe.

Po sprawdzeniu mieszkania Jadwigi Kłopotek na jaw wyszło, że kobiety nie ma w miejscu zamieszkania

Zaniepokojeni brakiem kontaktu z młodą kobietą bliscy postanowili sprawdzić, co się dzieje. Siostra Jadwigi Kłopotek udała się w tym celu do jej mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Wojska Polskiego. W środku nie było jednak ani 24-letniej kobiety, ani nikogo innego. Rzeczy pozostawione w mieszkaniu nie wskazywały na to, by wcześniej lokator planował dłuższą nieobecność. Wszystko wyglądało tak, jakby Jadwiga Kłopotek miała zaraz wrócić. Niestety tak się nie stało i teraz rodzina szuka informacji na temat tego, co stało się z kobietą. Telefon pozostaje nieaktywny, a innych poszlak na temat tego, co miało się przydarzyć, nie ma.

Osoby mające informacje na temat poszukiwanej kobiety powinny skontaktować się z policją

Jadwiga Kłopotek ma 24 lata i mierzy około 178 cm wzrostu. Ciemne blond włosy sięgają za ramiona i są proste. Zaginiona ma szare oczy i średnią budowę ciała. Ubrana jest prawdopodobnie w białe buty sportowe, ciemne legginsy oraz ciemnoszarą kurtkę z jasnoniebieskim kapturem. Nosi ze sobą czerwony plecak niewielkich rozmiarów. Osoby posiadające informacje na temat opisanej kobiety powinny zgłosić się na policję. Mogą zrobić to również anonimowo poprzez numer alarmowy 112.

Źródło: Facebook.com/@poszukiwani

Źródło: Metro Warszawa / Facebook @poszukiwani

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >