Kobieta. Facebook/Zaginieni - cała PolskaŹródło: Facebook/Zaginieni - cała Polska
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Zaginęła 25-letnia Monika w zaawansowanej ciąży. Jest pilnie poszukiwana

Kobieta w zaawansowanej ciąży zaginęła. 25-letnia Monika jest pilnie poszukiwana przez służby oraz najbliższych. Funkcjonariusze policji skierowali ważny apel o pomoc. W działania włączyła się również grupa "Zaginieni - cała Polska".

W ostatnich dniach, w mediach społecznościowych pojawił się ważny komunikat. Zarówno przedstawiciele policji, jak i grupa poszukiwawcza "Zaginieni - cała Polska" wystosowali prośbę o pomoc w odnalezieniu 25-letniej Moniki. Szczególnie niepokojącym okazuje się fakt, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwościNajnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwościCzytaj dalej

Kobieta w zaawansowanej ciąży zaginęła. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze oraz osoby zaangażowane w poszukiwania wskazują, że do zaginięcia doszło aż trzy tygodnie temu. Monika z samego rana miała udać się na koszalińską giełdę. Niestety aż do teraz nie podjęła próby kontaktu ze swoimi najbliższymi. W wyniku czynności wyjaśniających zdarzenie ujawniono możliwe miejsce pobytu ciężarnej.

Jamnik skrzyżował się z pitbullem. Przykry widok potomstwa, internautom trudno uwierzyć, że zdjęcie nie jest fotomontażemJamnik skrzyżował się z pitbullem. Przykry widok potomstwa, internautom trudno uwierzyć, że zdjęcie nie jest fotomontażemCzytaj dalej

"W dniu 28.06.2020r o godz. 06.00 wyszła z miejsca zamieszkania na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Istnieje podejrzenie, że Pani Monika przebywa lub przebywała w Kołobrzegu w towarzystwie 37-letniego Tomasza K." - czytamy na grupie "Zaginieni - cała Polska". 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo poważne ostrzeżenie dla wszystkich Polek i Polaków. Trwa niebezpieczny sezon w polskich lasach, nie chodzi o pożary
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Kobieta w zawansowanej ciąży może przebywać w Kołobrzegu z 37-letnim Tomaszem K. Zaginiona ma 172 centymetry wzrostu i szczupłą budowę ciała. Posiada małe, niebieskie oczy oraz ciemne włosy, które sięgają jej do bioder. Ma przylegające uszy i pełne uzębienie. Każdy, kto mógł mieć kontakt z ciężarną, jest proszony o przekazanie posiadanych informacji funkcjonariuszom policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

Źródło: [Facebook/Zaginieni - cała Polska/Radio Zet]