Kobieta. Facebook/Zaginieni - cała Polska
Źródło: Facebook/Zaginieni - cała Polska
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Zaginęła 25-letnia Monika w zaawansowanej ciąży. Jest pilnie poszukiwana

Kobieta w zaawansowanej ciąży zaginęła. 25-letnia Monika jest pilnie poszukiwana przez służby oraz najbliższych. Funkcjonariusze policji skierowali ważny apel o pomoc. W działania włączyła się również grupa "Zaginieni - cała Polska".

W ostatnich dniach, w mediach społecznościowych pojawił się ważny komunikat. Zarówno przedstawiciele policji, jak i grupa poszukiwawcza "Zaginieni - cała Polska" wystosowali prośbę o pomoc w odnalezieniu 25-letniej Moniki. Szczególnie niepokojącym okazuje się fakt, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

Kobieta w zaawansowanej ciąży zaginęła. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze oraz osoby zaangażowane w poszukiwania wskazują, że do zaginięcia doszło aż trzy tygodnie temu. Monika z samego rana miała udać się na koszalińską giełdę. Niestety aż do teraz nie podjęła próby kontaktu ze swoimi najbliższymi. W wyniku czynności wyjaśniających zdarzenie ujawniono możliwe miejsce pobytu ciężarnej.

"W dniu 28.06.2020r o godz. 06.00 wyszła z miejsca zamieszkania na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie i nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Istnieje podejrzenie, że Pani Monika przebywa lub przebywała w Kołobrzegu w towarzystwie 37-letniego Tomasza K." - czytamy na grupie "Zaginieni - cała Polska". 

Kobieta w zawansowanej ciąży może przebywać w Kołobrzegu z 37-letnim Tomaszem K. Zaginiona ma 172 centymetry wzrostu i szczupłą budowę ciała. Posiada małe, niebieskie oczy oraz ciemne włosy, które sięgają jej do bioder. Ma przylegające uszy i pełne uzębienie. Każdy, kto mógł mieć kontakt z ciężarną, jest proszony o przekazanie posiadanych informacji funkcjonariuszom policji.

Źródło: [Facebook/Zaginieni - cała Polska/Radio Zet]