Kobieta. youtube/ rytmy djembe
Źródło: youtube/ rytmy djembe
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Września 2020

Kierowca zdębiał, widząc zachowanie kobiety. Nagranie z Gdańska hitem internetu

Kobieta, której zachowanie udało się zarejestrować pewnemu, przejeżdżającemu przez Gdańsk kierowcy, na pewno nie wspomina dobrze dnia, w którym uchwycone zostało jej dziwne zachowanie. Chcąc pokonać drogę na skróty, poważnie sobie zaszkodziła.

Rejestratory w samochodach przydają się nie tylko w sytuacjach ekstremalnych, jako źródło dowodu w sprawie. Kamerki często wychwytują również zdarzenia, wywołujące śmiech. Tak było w przypadku pewnego kierowcy, mieszkającego, bądź tylko przejeżdżającego przez Gdańsk. Gdyby nie rejestrator, na pewno ani on, ani współpasażerowie nie zdążyliby wyciągnąć telefonów, by nagrać zdarzenie.

Kobieta próbuje przejść na skróty

Zamieszczony 8 sierpnia tego w serwisie Youtube film, został zatytułowany "Pani nie nauczyła się przechodzić przez szyby", co doskonale oddaje jego treść. Na trwającym zaledwie 20 sekund nagraniu zobaczyć możemy przekomiczną sytuację.

Widoczna na filmie kobieta musiała bardzo się spieszyć. Z jakiegoś powodu znalazła się bowiem na pasie zieleni między jezdnią, a torami tramwajowymi. Chcąc, najprawdopodobniej, dostać się na przystanek, wybrała drogę na skróty. Niestety, na jej drodze stanęła... szyba.

Okazało się, że wiata nie była oddzielana od ulicy zwykłą barierką, pod którą kobieta próbowała przejść, a szklanym panelem. Na szczęście, okazał się bardzo trwały. Gdyby po zderzeniu się z nim kobiety doszło do pęknięcia, mogłaby zostać ranna.

Nagranie zostało wyświetlone już 267 837 razy. Internauci nie kryją rozbawienia. "Może myślała, że ma zdolność przenikania przez wszelkie materie?", "Ta scena dobrze świadczy o utrzymaniu czystości na ulicach Gdańska - szyba była tak czysta aż niewidoczna" - czytamy w komentarzach.