wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kierowca zdębiał, widząc zachowanie kobiety. Nagranie z Gdańska hitem internetu

3 Września 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Kobieta, której zachowanie udało się zarejestrować pewnemu, przejeżdżającemu przez Gdańsk kierowcy, na pewno nie wspomina dobrze dnia, w którym uchwycone zostało jej dziwne zachowanie. Chcąc pokonać drogę na skróty, poważnie sobie zas

Rejestratory w samochodach przydają się nie tylko w sytuacjach ekstremalnych, jako źródło dowodu w sprawie. Kamerki często wychwytują również zdarzenia, wywołujące śmiech. Tak było w przypadku pewnego kierowcy, mieszkającego, bądź tylko przejeżdżającego przez Gdańsk. Gdyby nie rejestrator, na pewno ani on, ani współpasażerowie nie zdążyliby wyciągnąć telefonów, by nagrać zdarzenie.

Kobieta próbuje przejść na skróty

Zamieszczony 8 sierpnia tego w serwisie Youtube film, został zatytułowany "Pani nie nauczyła się przechodzić przez szyby", co doskonale oddaje jego treść. Na trwającym zaledwie 20 sekund nagraniu zobaczyć możemy przekomiczną sytuację.

Widoczna na filmie kobieta musiała bardzo się spieszyć. Z jakiegoś powodu znalazła się bowiem na pasie zieleni między jezdnią, a torami tramwajowymi. Chcąc, najprawdopodobniej, dostać się na przystanek, wybrała drogę na skróty. Niestety, na jej drodze stanęła... szyba.

Okazało się, że wiata nie była oddzielana od ulicy zwykłą barierką, pod którą kobieta próbowała przejść, a szklanym panelem. Na szczęście, okazał się bardzo trwały. Gdyby po zderzeniu się z nim kobiety doszło do pęknięcia, mogłaby zostać ranna.

Nagranie zostało wyświetlone już 267 837 razy. Internauci nie kryją rozbawienia. "Może myślała, że ma zdolność przenikania przez wszelkie materie?", "Ta scena dobrze świadczy o utrzymaniu czystości na ulicach Gdańska - szyba była tak czysta aż niewidoczna" - czytamy w komentarzach.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >