Kim Dzong Un. wtv
Źródło: wtv
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 2 Maja 2020

W końcu pojawił się Kim Dzong Un. Dlaczego przywódca Korei Płn. zniknął?

Kim Dzong Un żyje i najwyraźniej ma się dobrze. Koreańska agencja informacyjna pokazała przywódcę Korei Północnej, podczas uroczystości otwarcia fabryki Nawozów w miejscowości Sunchon.

Od kilkunastu dni trwały spekulacje na temat stanu zdrowia dyktatora, który nie pojawił się podczas bardzo ważnej uroczystości rocznicy urodzin swojego dziadka Kim Ir Sena. Mówiono nawet na temat jego śmierci.

Morawiecki zapowiedział częściowe otwarcie granic. Nie powiedział całej prawdy, ogromne rozczarowanieMorawiecki zapowiedział częściowe otwarcie granic. Nie powiedział całej prawdy, ogromne rozczarowanieCzytaj dalej

Kim Dzong Un - dlaczego zniknął?

Na początku zeszłego tygodnia CNN informowało, że stan zdrowia Kima jest bardzo ciężki, powikłania po operacji serca miały zagrażając jego życiu. Według doniesień Reuters'a do Korei Północnej miała przyjechać grupa kilkudziesięciu lekarzy z Chin. Mieli być jednak całkowicie bezradni wobec zmian, jakie zaszły w mózgu dyktatora na skutek niedokrwienia mózgu powstałego po zatrzymaniu akcji serca. Japoński tygodnik "Shukan Gendai" informował, że w trakcie wizyty na prowincji przywódca złapał się w pewnym momencie za serce i upadł na ziemię. Spekulacje podgrzała również powściągliwość prezydenta USA Donalda Trumpa, który odmówił skomentowania doniesień prasowych - W odpowiednim czasie będziemy mieli coś do powiedzenia na ten temat - mówił.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmo
2. To już pewne, jest decyzja Sejmu. Netflix będzie płacił na polskie kino, kwota jest porażająca

Domniemania na temat stanu zdrowia Kim Dzong Una trwały aż do dzisiaj w nocy, gdy zostały definitywnie przecięte przez samych Korańczyków: - Najwyższy przywódca KRLD Kim Dzong Un przeciął wstęgę podczas inauguracji działalności fabryki nawozów fosforowych w Sunchon - informuje w komunikacie koreańska agencja informacyjna KCNA - "Uczestniczył w ceremonii otwarcia, a kiedy się pojawił, wszyscy obecni na uroczystości krzyknęli gromkie 'hura'" - czytamy dalej.

Według KCNA w uroczystości brała również udział siostra dyktatora Kim Jo Dzong, typowana podczas nieobecności przywódcy Korei Północnej na jego możliwą następczynię.

Jak dotąd brak jest jakichkolwiek wiarygodnych informacji jaka była rzeczywista przyczyna absencji dyktatora w ciągu ostatnich kilkunastu dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  3. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  4. Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii
  5. Niewyobrażalnie tragiczne, 31-latka chciała uczcić koniec kwarantanny zdjęciem. Niestety nie żyje
  6. Czy na ulicy obecnie nie można jeść i pić? GIS rozwiewa wątpliwości
  7. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii

Źródła: TVN24.pl/KCNA