Kacper jest wciąż poszukiwany przez policję. KMP/ SosnowiecŹródło: KMP/ Sosnowiec
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Nowe informacje w sprawie poszukiwań 3,5-letniego Kacperka. Policja sprawdza kolejny scenariusz

Kacper z Nowogrodźca stał się obiektem żmudnych poszukiwań policji. Wciąż nie brakuje piętrzących się scenariuszy w sprawie tego, co mogło wydarzyć się z malutkim dzieckiem. Wiemy, na jakim etapie są poszukiwania.

Minął już tydzień od momentu zniknięcia 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. Przypomnijmy, że chłopiec zaginął w okolicach rzeki Kwisy, gdzie spędzał czas w pobliskich ogródkach działkowych razem ze swoim tatą. Na światło dzienne wyszło wiele teorii spiskowych dotyczących utonięcia lub porwania dziecka. Oczy całej Polski są skierowane na sprawę małego chłopczyka. Policyjni płetwonurkowie postanowili sprawdzić kolejny prawdopodobny scenariusz przedstawiony przez śledczych.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Kacper: druzgocąca historia chłopca z Nowogrodźca

W całe przedsięwzięcie zaangażowanych jest łącznie kilkaset osób. Kacperka szukają między innymi policjanci, strażacy, wojskowi, najbliżsi chłopca, lokalna społeczność oraz wykwalifikowani płetwonurkowie. Ci ostatni będą badali kolejną teorię odnoszącą się do utonięcia chłopca. Jak podaje "Polskie Radio" poszukiwania zostaną przeprowadzona w okolicach tamy, gdzie może znajdować cię ciało chłopca. Z relacji medium wiemy też, że trwać będą równoległe czynności polegające na przeczesaniu terenów w pobliżu zbiornika wodnego z udziałem policyjnych psów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

Przypomnijmy, że rodzina dziecka sugeruje, jakoby mogło dojść do porwania Kacperka przez ludzi, których obawiał się ojciec nieletniego. Jego rodzic w momencie zaginięcia miał we krwi 0.7 promila alkoholu. Jak okazało się później, nietrzeźwy był poszukiwany przez organy ścigania w związku z nałożonym na niego wyrokiem za naruszenie mienia. Obecnie prokuratura badająca sprawę ma zamiar przedstawić mężczyznie zarzuty za narażenie zdrowia i życia osoby, nad którą miał obowiązek opieki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. A więc jednak. Nagle podjęto decyzję w sprawie funkcjonowania galerii handlowych, niespodziewana zmiana
  6. Lot z Polski, którego jeszcze nie było. Pierwsze takie połączenie w historii tanimi liniami

Źródło: Polskie Radio 24