wtv.pl
Justyna Powierska, 17-latka z Torunia, jest uznawana za osobę zaginioną.

Facebook.com/Zaginieni Cała Polska

Zaginęła 17-letnia Justyna, rodzina prosi o pomoc. Zostawiła zatrważającą wiadomość

8 Września 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Justyna Powierska, 17-latka z Torunia, jest uznawana za osobę zaginioną. Rodzina nastolatki nie mają z nią kontaktu od czwartku, 3 września. Dzień wcześniej dziewczyna widziała się ze swoim chłopakiem, któremu na odchodne przekazała, że nie warto j

17-letnia Justyna Powierska została uznana za zaginioną w miniony czwartek, 3 września. Szczegóły dotyczące poszukiwań nastolatki za facebookowym profilem organizacji "Zaginieni Cała Polska" przytacza serwis Gazeta.pl. Ostatnie doniesienia dotyczące miejsca pobytu Justyny napłynęły 7 września. Wiadomości dotyczyły zauważenia dziewczyny na jednym z toruńskich osiedli. Zaginionej, która widziana była w okolicach godziny 19:45, towarzyszyła jedna z jej koleżanek.

Justyna poszukiwana przez rodzinę

We wspomniany czwartek, tuż przed godziną 8, dziewczyna wyszła z domu przy ul. Hurynowicza w Toruniu, by udać się na przystanek autobusowy, na którym kursują linie 34 i 40. Justyna miała dojechać nimi do szkoły Zespołu Edukacyjnego "Blok" przy ul. Batorego. Tego dnia nastolatka nie pojawiła się jednak na zajęciach. Gdy po godzinie 14 dziewczyny nadal nie było w domu, jej rodzina zaczęła się niepokoić.

Z przekazanych informacji wynika, że w środowy poranek Justyna pojawiła się w znajdującym się na ul. Wschodniej mieszkaniu swojego chłopaka. Żegnając się z nim, przekazała nastolatkowi, by nikt jej nie szukał, ponieważ nikomu nie uda się jej odnaleźć. Wspomniana organizacja wskazała, że dziewczyna może przebywać na ogródkach działkowych we Włocławku. Jej telefon nadal jednak milczy.

Justyna jest szczupłej budowy ciała. Mierzy 160 cm. Ma długie, czarne włosy, oraz zielone oczy. Według rodziny w dniu swego zaginięcia była ubrana w białe spodnie, biało-brązową kurtkę moro, a także biało-różowe obuwie sportowe. Na ramieniu zawieszoną miała czarną torebkę. Rodzina nastolatki prosi o pomoc wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu.

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku pod numerem 54 414 51 48 również z Komendą Komisariatu Policji Toruń-Śródmiescie 56 641 24 52 lub na numer alarmowy 112", czytamy na profilu "Zaginieni Cała Polska". Możliwe jest również skontaktowanie się z organizacją, wykorzystując ku temu widoczny poniżej adres e-mail.

Źródło: gazeta.pl / Facebook

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >