wtv.pl
Jerzy Stuhr

TRICOLORS/East News

Jerzy Stuhr ukarał swojego syna. "Mam nadzieję, że nie pamięta"

13 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

W rozmowie z pismem "Twój Styl" Jerzy Stuhr wraz z żoną opowiedzieli o wychowywaniu Macieja Stuhra. Mężczyźni od zawsze byli sobie bliscy i wspierali się przy każdej okazji. Jest jednak jeden błąd wychowawczy, którego aktor żałuje

Rodzina Stuhrów od zawsze cieszy się sympatią opinii publicznej. Zarówno Jerzy Stuhr, jak i Maciej nieustannie spędzają razem czas. W mediach społecznościowych nieustannie dzielą się wspólnymi chwilami, czerpiąc z każdej danej im sekundy. Trudno dopatrzeć drugiej takiej rodziny w wielkim świecie show-biznesu. Dzieciństwo Macieja Stuhra nie było ciężkie. Jego ojciec opowiedział jednak o przykrej sytuacji, kiedy uderzył syna. 

W szczerym wywiadzie Jerzy Stuhr opowiedział o przykrej sytuacji

W rozmowie z "Twoim Stylem" Jerzy Stuhr opowiedział o swoim dzieciństwie. Wspomniał, że jego ojciec był delikatnym, troskliwym człowiekiem. Twardą ręką w domu rządziła jego mama. Lanie miało miejsce po wywiadówkach, gdy aktor nie miał powodów do dumy.

- Po wywiadówce dostawałem od mamy lanie, ale nie prześladowała mnie trauma z tego powodu. Ojciec przeczuwając burzę, wychodził z domu na spacer - opowiadał. Maciej Stuhr nie mierzył się z podobnymi sytuacjami. Aktor tłumaczy, że uderzył syna jedynie raz. - Kiedy sam zostałem ojcem Maćka uderzyłem raz, za to w sposób okrutny - dodał w rozmowie z magazynem. 

Maciej był uprzedzony o biciu dwa dni przed czasem - W środę zakomunikowałem, że będzie bity w sobotę, i musiał z tą świadomością przetrwać dwa dni. Zrobiło mi się głupio w pewnym momencie, ale już musiałem wymierzyć mu tę karę, by ratować autorytet. Mam nadzieję, że tego nie pamięta - opowiadał Stuhr dla "Twojego Stylu. 

Jednorazowy incydent nie zaważył na relacji ojca i syna. Maciej stale opiekował się swoim ojcem, gdy ten zmagał się z nowotworem złośliwym krtani. Co więcej, Jerzy przeszedł zawał serca 5 lat po zdiagnozowaniu choroby. Zawsze mógł liczyć na wsparcie bliskich. 

Maciej Stuhr obecnie sam wychowuje dzieci. O roli ojca oraz ciążącym na nim obowiązku opowiadał w rozmowie z dziennikarzami TVN-u. - W moim odczuciu ojcostwo to przede wszystkim dawanie własnym życiem przykładu - zaczął, po czym wyjaśnił, jak przedstawiać dzieciom otaczający nas świat. 

- Nie tylko to, co dzieciom każemy, czego będziemy od nich wymagać. To oczywiście trzeba robić, ale przede wszystkim programujemy dzieci na świat głównie tym, kim my jesteśmy, jak traktujemy świat i innych ludzi. W moim odczuciu to bardziej determinuje, kim będą nasze dzieci, niż to, co im opowiemy - dodawał dla TVN-u. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Najnowszy komunikat ws. szczepionek. Dotyczy Polski i liczby dawek

  • Spotkał się z Kaczyńskim w zaciszu jego gabinetu. Ujawnia, jaki jest naprawdę

  • Zapukają do drzwi i sprawdzą. ZUS zaostrzył kontrole

Źródło: [TVN/Twój Styl]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >