Jarosław Kaczyński spotkał się z premierem Morawieckim.. (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWSŹródło: (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Lipca 2020

Jarosław Kaczyński pilnie spotkał się z Mateuszem Morawieckim. Przekazał premierowi poufne informacje

Jarosław Kaczyński wybiera się na zasłużony urlop. Po zapewnieniu reelekcji Andrzejowi Dudzie prezes Prawa i Sprawiedliwości odpocznie w towarzystwie najbliższych współpracowników. Nim polityk uda się w ustronne miejsce, konieczne okazało się jednak wydanie ostatnich poleceń członkom partii, w tym premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

Minione tygodnie należały do wyjątkowo intensywnych. Ledwo zakończyła się bowiem historycznie długa (za sprawą przełożenia terminu wyborów) kampania prezydencka, a już rząd PiS odpierać musi ataki wytaczane wobec planów ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry mówiącego o wypowiedzeniu konwencji antyprzemocowej, zwanej też konwencją stambulską.

Jak informuje "Fakt", prezes Prawa i Sprawiedliwości wybiera się na zasłużony urlop. Nie sposób przypuszczać jednak, by prawdziwy wódz pozostawił swoich bez wydania im jasnych poleceń na czas jego nieobecności. Tak oto doczekaliśmy się spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Mateuszem Morawieckim.

Czeka nas gigantyczny protest? Kolejna grupa grozi wyjściem na ulice, Czeka nas gigantyczny protest? Kolejna grupa grozi wyjściem na ulice, "są gotowi do bardzo radykalnych działań"Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński i spotkanie z Morawieckim

Z informacji podanych przez "Fakt" wynika, że w trakcie spotkania przy ulicy Nowogrodzkiej, gdzie znajduje się centrum dowodzenia partii, politycy mieli omawiać najważniejsze dla rządu Zjednoczonej Prawicy kwestie. W trakcie rozmowy z Morawieckim prezes Prawa i Sprawiedliwości poruszyć miał też m.in. kwestię stosunków Polski z Unią Europejską. Swoista audiencja trwać miała około dwóch godzin.

Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki BoskiejDokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki BoskiejCzytaj dalej

Urlop Jarosław Kaczyński rozpocząć ma już w najbliższy czwartek. Dziennik wskazuje, że szef partii rządzącej wczasy zwykł spędzać m.in. w rodzinnych stronach Joachima Brudzińskiego na Pomorzu Zachodnim, zwykle czyniąc te ze swymi bliskimi współpracownikami. – Jarosław Kaczyński od lat spędza urlop ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spędzał ten czas wolny jeszcze razem ze świętej pamięci prezydentem Lechem Kaczyńskim – zaznaczył Brudziński w "Gościu Wydarzeń".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat
3. W końcu wracają sanatoria. ZUS wykluczył jednak część Polaków z odwiedzin

W minionych latach prezes PiS odwiedzał choćby Beskid Sądecki. Wówczas to właśnie media obiegło słynne zdjęcie Kaczyńskiego, który chroniąc się przed ulewą, przywdział legendarną już nieomal biało-czerwoną pelerynę. – Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry – przekazał w rozmowie z "SE" chcący zachować anonimowość, bliski współpracownik prezesa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Warszawie. Ponad 70 osób na kwarantannie
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?

Źródło: fakt.pl / se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!