jarosław kaczyński koronawirus. WTV.plŹródło: WTV.pl
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 21 Października 2020

Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku

Są już informacje na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Po tym, jak został umieszczony na kwarantannie po kontakcie z osobą chorą, istniały podejrzenia, że również zachorował. W tym celu wykonano testy, które wskazały jednak, że wicepremier nie został zakażony. Więcej na temat stanu jego zdrowia powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" kuzyn, Jan Maria Tomaszewski.

Sprawa toczy się od niedzieli, 18 października, kiedy to prezes PiS pojawił się w Krakowie, by uczestniczyć tam w mszy smoleńskiej. Potem udał się na zebranie w krakowskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości i to prawdopodobnie tam spotkał się z zarażoną koronawirusem osobą. Od poniedziałku, 19 października, Jarosław Kaczyński przebywa na kwarantannie. 

Bardzo trudne chwile Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jej mąż jest zakażony, pilnie trafił do szpitalaBardzo trudne chwile Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jej mąż jest zakażony, pilnie trafił do szpitalaCzytaj dalej

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego mówi o jego stanie zdrowia

Najważniejsze pytanie, które rozbrzmiewało przez dwa ostatnie dni, brzmiało: "czy Jarosław Kaczyński zaraził się koronawirusem?". Media pilnie śledziły doniesienia z domu prezesa PiS. Dziennikarzom "Super Expressu" udało się dodzwonić do kuzyna Kaczyńskiego, Jana Marii Tomaszewskiego, który chętnie podzielił się informacjami na temat stanu zdrowia krewnego.

- Rozmawialiśmy przez telefon. Z Jarkiem jest wszystko dobrze, nie ma objawów. Czuje się dobrze, pracuje, rwie się już do pracy Jarek, zresztą on pracuje cały czas z domu teraz. Jest w świetnej formie - twierdził Jan Maria Tomaszewski.

Pracownicy "Super Expressu" dotarli również do bardziej szczegółowych informacji. Uzyskali je od anonimowego posła PiS, który prosił, by nie podawać jego nazwiska. Ujawnił on, że Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa, a jego wynik okazał się negatywny. Stwierdził on jednak, że wicepremier "będzie musiał jeszcze kilka dni jednak pobyć na kwarantannie w domu". Nie wiadomo też, kiedy klub PiS poda oficjalną informację na ten temat lub kiedy sprawę skomentuje sam zainteresowany.

Uwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądzeUwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądzeCzytaj dalej

Polityk PiS komentuje zachowania internautów pod wpisem o kwarantannie Jarosława Kaczyńskiego

O przejściu Jarosława Kaczyńskiego na kwarantannę poinformował w poniedziałek na swoim Twitterze poseł PiS, Radosław Fogiel. Pod jego wpisem wylała się fala komentarzy, wiele z nich było negatywnych. Internauci życzyli prezesowi PiS śmierci. Fogiel odniósł się do sprawy w kolejnej notce.

- Szambo wylewające się pod tweetem na temat kwarantanny Prezesa PiS jest niewiarygodne, skrajne chamstwo i nienawiść. Stan umysłu formacji anty-PiS w całej okazałości, jeśli ktoś ciekaw. I tacy ludzie lubią tu robić z siebie ofiary i żalić się, że są atakowani przez PiS - pisał na swoim Twitterze.

Tweet Radosława Fogiela

Później poseł PiS pokazywał różnego rodzaju zachowania osób, które z nienawiścią wypowiadały się o Jarosławie Kaczyńskim. 

Tadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatTadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatCzytaj dalej

- Pan Krzysztof na wieść o kwarantannie Jarosława Kaczyńskiego. Miły człowiek, niepełnosprawnych wesprze i na Orkiestrę rzuci... - pisał o komentarzu jednego z internautów, który brzmiał: "Obyś wyciagnął kopyta, coronaświrusie. Cała Polska na ciebie liczy nie zawiedź nas". 

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Szykują surowe mandaty na wszystkich świętych. Z cmentarza możesz wrócić z ogromną karą, wiemy za co

źródło: [wiadomosci.gazeta.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. RMF: będą nowe restrykcje w Polsce. Wyjawili szczegóły, tysiące Polaków będzie wściekłych, uderzy też w turystów
  2. WHO popełniło karygodny błąd w sprawie koronawirusa? Wielu rwie włosy z głowy po miażdżącej opinii naukowców
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Możesz zapłacić nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Przez nią poważnie zachorowały. Dramatyczne wyznanie uczestniczki "Tańca z gwiazdami', chodzi o bardzo niezdrową dietę