wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jarosław Kaczyński wierzy w znachorskie sztuczki? Wiemy, gdzie się leczy: "Jest jakoś lepiej po zestawach ziół"

21 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński ukrywał przed opinią publiczną niecodzienny sekret. Jego kuzyn wyjawił, jaką dietę i z czyich usług korzysta senior. Wywiad udzielony dla "Super Expressu" budzi niemałe poruszenie. Czy parlamentarzysta stosuje się do zaleceń z

Wielu myślało, że nie powstaną już doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim, które mogłyby budzić zaskoczenie. Dzieciństwo, związki, relacje z rodzicami oraz wszelkie aspekty życia prywatnego prezesa PiS, zostały już wyciągnięte przez dziennikarzy. Jeden fakt dotyczący metod leczenia lidera partii rządzącej umknął jednak przedstawicielom mediów. "Super Express" członka rodziny Kaczyńskiego do zwierzeń. Na jaw wyszły nowe informacje na temat zdrowia posła.

Jarosław Kaczyński czuje się lepiej po ziołach? Bierze całe zestawy

Na krótką rozmowę z "Super Expressem" zgodził się kuzyn prezesa PiS. Jan Maria Tomaszewski powiedział, z jakich usług korzysta jego bliski. Okazuje się, że wysoko postawiony polityk niechętnie zagląda do gabinetu lekarskiego. Preferuje za to regularne wizyty u znachorki. - Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - ujawnił Tomaszewski. Jak sam wskazuje, "naturalne lecznictwo" stanowi dla jego kuzyna zbawienie. Deklaruje, że Kaczyński czuje się o niebo lepiej po spożyciu zestawu ziół. Wątpliwej jakość usługi "medyczne" mają faktycznie wpływać na dobre samopoczucie posła.

"Super Express" podaje, że Jarosław Kaczyński ma ścisłą dietę, która została zalecona przez znachorkę. Co więcej, Tomaszewski ujawnił, że nie stosuje się do wszystkich poleceń swojej "lekarki". Odstawienie mięsa, produktów mlecznych oraz ryb, to zaledwie część artykułów, które powinny zostać wyrzucone z jadłospisu. Prezes PiS, mimo to, wciąż podjadają, gdy ich wybawicielka nie patrzy. Kuzyni szczególną uwagę zwracają na zakwaszenie organizmu. Ich zdaniem zjawisko wpływa niekorzystnie na zdrowie oraz jakość życia.

Jarosław Kaczyński od wielu lat prowadzi niestandardowy tryb życia. Brak konta w banku, grupa ochroniarzy oraz prywatny kierowca stanowią codzienność dla parlamentarzysty. Zwolennicy opozycji zarzucają mu oderwanie od problemów "zwykłego człowieka". Przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy twierdzą jednak, że ich lider funkcjonuje w luksusowych warunkach dzięki zasługom na rzecz Polski oraz Polaków.

Źródło: [Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >