Jarosław Kaczyński. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

Jarosław Kaczyński wierzy w znachorskie sztuczki? Wiemy, gdzie się leczy: "Jest jakoś lepiej po zestawach ziół"

Jarosław Kaczyński ukrywał przed opinią publiczną niecodzienny sekret. Jego kuzyn wyjawił, jaką dietę i z czyich usług korzysta senior. Wywiad udzielony dla "Super Expressu" budzi niemałe poruszenie. Czy parlamentarzysta stosuje się do zaleceń znachora?

Wielu myślało, że nie powstaną już doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim, które mogłyby budzić zaskoczenie. Dzieciństwo, związki, relacje z rodzicami oraz wszelkie aspekty życia prywatnego prezesa PiS, zostały już wyciągnięte przez dziennikarzy. Jeden fakt dotyczący metod leczenia lidera partii rządzącej umknął jednak przedstawicielom mediów. "Super Express" członka rodziny Kaczyńskiego do zwierzeń. Na jaw wyszły nowe informacje na temat zdrowia posła.

Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński czuje się lepiej po ziołach? Bierze całe zestawy

Na krótką rozmowę z "Super Expressem" zgodził się kuzyn prezesa PiS. Jan Maria Tomaszewski powiedział, z jakich usług korzysta jego bliski. Okazuje się, że wysoko postawiony polityk niechętnie zagląda do gabinetu lekarskiego. Preferuje za to regularne wizyty u znachorki. - Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - ujawnił Tomaszewski. Jak sam wskazuje, "naturalne lecznictwo" stanowi dla jego kuzyna zbawienie. Deklaruje, że Kaczyński czuje się o niebo lepiej po spożyciu zestawu ziół. Wątpliwej jakość usługi "medyczne" mają faktycznie wpływać na dobre samopoczucie posła.

Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już siłPilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już siłCzytaj dalej

"Super Express" podaje, że Jarosław Kaczyński ma ścisłą dietę, która została zalecona przez znachorkę. Co więcej, Tomaszewski ujawnił, że nie stosuje się do wszystkich poleceń swojej "lekarki". Odstawienie mięsa, produktów mlecznych oraz ryb, to zaledwie część artykułów, które powinny zostać wyrzucone z jadłospisu. Prezes PiS, mimo to, wciąż podjadają, gdy ich wybawicielka nie patrzy. Kuzyni szczególną uwagę zwracają na zakwaszenie organizmu. Ich zdaniem zjawisko wpływa niekorzystnie na zdrowie oraz jakość życia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktor
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Jarosław Kaczyński od wielu lat prowadzi niestandardowy tryb życia. Brak konta w banku, grupa ochroniarzy oraz prywatny kierowca stanowią codzienność dla parlamentarzysty. Zwolennicy opozycji zarzucają mu oderwanie od problemów "zwykłego człowieka". Przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy twierdzą jednak, że ich lider funkcjonuje w luksusowych warunkach dzięki zasługom na rzecz Polski oraz Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte

Źródło: [Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!