Jarosław Kaczyński ma powody do obaw. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Czerwca 2020

Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco

Jarosław Kaczyński osobiście obserwuje przebieg kampanii prezydenckiej. Najnowsze sondaże zdają się zaskakiwać samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski ma coraz większe szanse na zwycięstwo z Andrzejem Dudą. Stało się to powodem nagłych decyzji w sztabie Zjednoczonej Prawicy.

Wymiana kandydata Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach ponownie przetasowała polską scenę polityczną. Zastąpienie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej przez Rafała Trzaskowskiego pozwoliło odbudować zaufanie elektoratu największej opozycyjnej partii. Ostatnie badania opinii publicznej wykazują ogromny wzrost poparcia dla przedstawiciela opozycji. Stało się to przyczyną podjęcia pilnych decyzji przez Jarosława Kaczyńskiego. 

Mieszkaniec Wrocławia wszedł do swojej łazienki i zamarł. Zwierzę uciekło, ale odłowiła je straż pożarnaMieszkaniec Wrocławia wszedł do swojej łazienki i zamarł. Zwierzę uciekło, ale odłowiła je straż pożarnaCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński boi się utraty władzy?

"Super Express" dotarł do wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Postanowił on anonimowo opowiedzieć o wydarzeniach, jakie mają miejsce wewnątrz sztabu Andrzeja Dudy. Zadeklarował on, że osoby odpowiedzialne za kampanię obecnego prezydenta znajdują się w stanie "niezrozumiałego uśpienia" - Wybory niemal dwa miesiące później w dobie rosnącego kryzysu gospodarczego to wielka niewiadoma i coraz większy strach, że przegramy z Rafałem Trzaskowskim" - tłumaczy na łamach "SE".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy publicznie poparła jednego z kandydatów na prezydenta. Powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich
2. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Jarosław Kaczyński z pewnością nie cieszy się, wiedząc, że jego partia mogła doprowadzić do przeprowadzenia wyborów 10 maja. Anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości, zdaniem "Super Expressu", przedstawił kolejne decyzje obozu Zjednoczonej Prawicy. Okazuje się, że wzrost poparcia dla Andrzeja Dudy ma zapewnić Beata Szydło. Przypomnijmy, że w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego otrzymała ponad pół miliona głosów. Niezwykle popularna polityczka jest jedną z najlepiej postrzeganych postaci w szeregach PiS-u.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent zapowiedział wielką inwestycję. 150 tysięcy miejsc pracy, skorzystają z niej miliony Polaków
  2. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka