Jarosław Jakimowicz w bardzo ostrych słowach obraził polskiego dziennikarza. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Maja 2020

Jarosław Jakimowicz będzie miał poważne kłopoty. Ujawniono jego prywatną korespondencję, padły bardzo wulgarne słowa

Jarosław Jakimowicz, wyraźnie zachęcany przez Telewizję Polską, która regularnie udziela mu głosu, niezwykle chętnie komentuje wszelkie doniesienia dotyczące sytuacji społeczno-politycznej. W wypowiedziach aktora nie brakuje jednak również personalnych ataków na osoby o odmiennych poglądach. Treść skandalicznej wiadomości, jaką otrzymał od Jakimowicza, opublikował były dziennikarz TVP.

Często goszczący na antenie telewizji publicznej, swoisty symbol "dobrej zmiany", Jarosław Jakimowicz nierzadko nie powstrzymuje się od ostrych słów. W prywatnej rozmowie z byłym dziennikarzem Telewizji Polskiej Sławomirem Matczakiem niezagrożony przez czujne oko kamery aktor przekroczył jednak wszelkie granice.

"Posłuchaj, podstarzały frajerze", od takich słów zaczyna, cytowany przez portal "Na Rzeczy", Jakimowicz.

Znany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowaZnany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowaCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz i seria wulgarnych słów

Później było już tylko gorzej. "Masz coś do mnie, to weź do mnie numer i się spotkamy", pisze aktor, zapewniając, że "wytłumaczy Matczakowi parę spraw", po czym następuje seria rynsztokowych inwektyw. Dziennikarz TVP został m.in. nazwany impotentem.

"Czekam", przekonuje Jakimowicz. I dodaje: "Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył". Część rzucanych przez aktora słów jest niestety zbyt obraźliwa, by przytoczyć je w artykule. Wiadomość odnaleźć można jednak pod tym linkiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda na zaskakujących zdjęciach sprzed wielu lat. Bardzo się zmieniła, poznalibyście?
2. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Wpis Sławomira Matczaka

Screen "popisu językowego" eksperta Telewizji Polskiej opublikował w mediach społecznościowych sam Sławomir Matczak, do którego kierowane były wulgarne słowa. Jak przekazuje, Jakimowicz włączył się do rozmowy dziennikarza z kolegą na temat programu, w którym brał udział aktor.

Aksamitne naleśniki w wersji dietetycznej. Do przyrządzenia w sposób ekspresowy, bez wyrzutów sumieniaAksamitne naleśniki w wersji dietetycznej. Do przyrządzenia w sposób ekspresowy, bez wyrzutów sumieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczna wiadomość obiegła nasz kraj. Szpitale obniżają pensje pracownikom
  2. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  3. Nauczyciele do pracy przy czereśniach. Minister ma dla nich propozycję
  4. Spadek poparcia dla PiS, jakiego jeszcze nie było. Wynik sondażu zamiesza na Nowogrodzkiej
  5. Agata Duda na zaskakujących zdjęciach sprzed wielu lat. Bardzo się zmieniła, poznalibyście?
  6. Pierwszy kraj w Europie ogłosił, że pokonał koronawirusa. Genialna wiadomość

Źródło: twitter/@SlawekMatczak / natemat.pl