wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jarosław Jakimowicz wstawił zdjęcie z Kaczyńskim. W sieci zawrzało

26 Lutego 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Jarosław Jakimowicz, od kiedy na wizji wyraził swoje podziękowania dla Antoniego Macierewicza, nie przestaje być mieszany w polityczne spory. Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikował, z pewnością nie uciszy zamieszania wokół niego.

Podziękowania dla Macierewicza za "50 lat walki o niepodległość" nie były jedynym, choć najgłośniejszym incydentem, który sprawił, że Jakimowicz stawiany jest po konkretnej stronie politycznej barykady. Wcześniej aktor bronił wspieranej przez TVP, głoszącej homofobiczne hasła Zofii Klepackiej.

Ostatecznie sam zdobył zatrudnienie w Telewizji Polskiej, co przelało czarę goryczy przeciwników jego i rządu. Teraz, znany z kilku polskich komedii aktor wstawił zdjęcie, które nie przeszło bez echa.

Jarosław Jakimowicz z Kaczyńskim na urodzinach powstańca

Kazimierz Klimczak ps Szron 11 lutego skończył 106 lat. Powstaniec brał udział m.in. w bitwie pod Bzurą. Został odznaczony szegiem orderów i medali, w tym Krzyżem Kawalerskim i Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pułkownikowi życzenia złożył m.in. prezydent Andrzej Duda. Z powstańcem podczas gali "Gazety Polskiej" spotkał się również Jarosław Kaczyński, który na zdjęciu uchwycony został ze swoim imiennikiem. Jakimowicz pochwalił się zdjęciem z prezesem PiS a w sieci zawrzało.

Podczas gdy pod zdjęciem na profilu aktora dyskusja pozostaje stosunkowo kulturalna, tego samego nie można powiedzieć o fotografiach okrążających Twittera. 

 - Czy to jest z tyłu stoi Jakimowicz? Serio, zaprosiliście go tam? Przecież to cwaniak i kompletny pustak - brzmi jeden z komentarzy.

Podczas gdy fakt, że w urodzinach powstańca biorą udział przedstawiciele tylko jednej opcji politycznej zasmuca, sama obecność Jakimowicza zastanawia. Co uważacie na ten temat?

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >