Jarosław Jakimowicz. Facebook/Marcin Henryk Mizera
Źródło: Facebook/Marcin Henryk Mizera
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Lutego 2020

Jarosław Jakimowicz wstawił zdjęcie z Kaczyńskim. W sieci zawrzało

Jarosław Jakimowicz, od kiedy na wizji wyraził swoje podziękowania dla Antoniego Macierewicza, nie przestaje być mieszany w polityczne spory. Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikował, z pewnością nie uciszy zamieszania wokół niego.

Podziękowania dla Macierewicza za "50 lat walki o niepodległość" nie były jedynym, choć najgłośniejszym incydentem, który sprawił, że Jakimowicz stawiany jest po konkretnej stronie politycznej barykady. Wcześniej aktor bronił wspieranej przez TVP, głoszącej homofobiczne hasła Zofii Klepackiej.

Dwa razy sprawdzaliśmy, czy naprawdę to napisał. W internecie nic nie ginie, choć Duda może chcieć usunąć swój wpisDwa razy sprawdzaliśmy, czy naprawdę to napisał. W internecie nic nie ginie, choć Duda może chcieć usunąć swój wpisCzytaj dalej

Ostatecznie sam zdobył zatrudnienie w Telewizji Polskiej, co przelało czarę goryczy przeciwników jego i rządu. Teraz, znany z kilku polskich komedii aktor wstawił zdjęcie, które nie przeszło bez echa.

Jarosław Jakimowicz z Kaczyńskim na urodzinach powstańca

Kazimierz Klimczak ps Szron 11 lutego skończył 106 lat. Powstaniec brał udział m.in. w bitwie pod Bzurą. Został odznaczony szegiem orderów i medali, w tym Krzyżem Kawalerskim i Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pułkownikowi życzenia złożył m.in. prezydent Andrzej Duda. Z powstańcem podczas gali "Gazety Polskiej" spotkał się również Jarosław Kaczyński, który na zdjęciu uchwycony został ze swoim imiennikiem. Jakimowicz pochwalił się zdjęciem z prezesem PiS a w sieci zawrzało.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Impreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaci
2. Czad w domu jednorodzinnym. W środku było sześć osób, jedna trafiła do szpitala

Podczas gdy pod zdjęciem na profilu aktora dyskusja pozostaje stosunkowo kulturalna, tego samego nie można powiedzieć o fotografiach okrążających Twittera.

- Czy to jest z tyłu stoi Jakimowicz? Serio, zaprosiliście go tam? Przecież to cwaniak i kompletny pustak - brzmi jeden z komentarzy.

Podczas gdy fakt, że w urodzinach powstańca biorą udział przedstawiciele tylko jednej opcji politycznej zasmuca, sama obecność Jakimowicza zastanawia. Co uważacie na ten temat?

Jarosław Jakimowicz na spotkaniu z powstańcem

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata