wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jarosław Jakimowicz wstawił zdjęcie z Kaczyńskim. W sieci zawrzało

26 Lutego 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Jarosław Jakimowicz, od kiedy na wizji wyraził swoje podziękowania dla Antoniego Macierewicza, nie przestaje być mieszany w polityczne spory. Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikował, z pewnością nie uciszy zamieszania wokół niego.

Podziękowania dla Macierewicza za "50 lat walki o niepodległość" nie były jedynym, choć najgłośniejszym incydentem, który sprawił, że Jakimowicz stawiany jest po konkretnej stronie politycznej barykady. Wcześniej aktor bronił wspieranej przez TVP, głoszącej homofobiczne hasła Zofii Klepackiej.

Ostatecznie sam zdobył zatrudnienie w Telewizji Polskiej, co przelało czarę goryczy przeciwników jego i rządu. Teraz, znany z kilku polskich komedii aktor wstawił zdjęcie, które nie przeszło bez echa.

Jarosław Jakimowicz z Kaczyńskim na urodzinach powstańca

Kazimierz Klimczak ps Szron 11 lutego skończył 106 lat. Powstaniec brał udział m.in. w bitwie pod Bzurą. Został odznaczony szegiem orderów i medali, w tym Krzyżem Kawalerskim i Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pułkownikowi życzenia złożył m.in. prezydent Andrzej Duda. Z powstańcem podczas gali "Gazety Polskiej" spotkał się również Jarosław Kaczyński, który na zdjęciu uchwycony został ze swoim imiennikiem. Jakimowicz pochwalił się zdjęciem z prezesem PiS a w sieci zawrzało.

Podczas gdy pod zdjęciem na profilu aktora dyskusja pozostaje stosunkowo kulturalna, tego samego nie można powiedzieć o fotografiach okrążających Twittera. 

 - Czy to jest z tyłu stoi Jakimowicz? Serio, zaprosiliście go tam? Przecież to cwaniak i kompletny pustak - brzmi jeden z komentarzy.

Podczas gdy fakt, że w urodzinach powstańca biorą udział przedstawiciele tylko jednej opcji politycznej zasmuca, sama obecność Jakimowicza zastanawia. Co uważacie na ten temat?

Michalina KoblaAutor

Redaktor naczelna Nowej Telewizji Internetowej WTV. Z branżą medialną związana od 2015 roku. Prywatne publicystka i vlogerka.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >