Jarosław Jakimowicz. YouTube/Telewizja w Polsce
Źródło: YouTube/Telewizja w Polsce
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Lipca 2020

Jarosław Jakimowicz opublikował prywatne wiadomości i dane kobiety. Zdumiewająco ją obraził

Jarosław Jakimowicz ponownie wywołał niemałe kontrowersje. Na swoim Facebooku ujawnił dane oraz wiadomości, która wysyłała mu jego przeciwniczka. Teraz każdy, kto wejdzie na profil prawicowego aktora, pozna wrażliwe informacje na jej temat.

Jarosław Jakimowicz nie od dziś budzi skrajne emocje wśród opinii publicznej. Znany aktor jest stałym bywalcem Telewizji Polskiej. Na antenie medium wielokrotnie wygłaszał swoje prawicowe poglądy. Jedna z jego przeciwniczek wysłała mu niepochlebną wiadomość. Sytuacja ta spotkała się z radykalną reakcją działacza.

Jarosław Jakimowicz ponownie budzi kontrowersje 

"Jest pan obłędnie prosty, proszę do mnie nie pisać prywatnie, a posty zawsze będę komentować Panu na złość" - napisała internautka w prywatnej wiadomości do Jarosława Jakimowicza. Ten po zapoznaniu się z informacją postanowił opublikować na swoim Facebooku zdjęcie profilu kobiety oraz przesłanego przez nią tekstu. Opublikowany post okrasił obraźliwym komentarzem. "Tak to właśnie w tym tęskniącym za tolerancją, wolnością, zrozumieniem lewackim świecie funkcjonuje banda idiotow" - napisał Jarosław Jakimowicz. 

Jarosław Jakimowicz umożliwił swoim sympatykom zapoznanie się z wrażliwymi danymi kobiety. Ujawnił on screen z jej konta na Facebooku. Możemy w ten sposób poznać jej imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz zdjęcie profilowe internautki. W komentarzach na profilu konserwatywnego aktora możemy zauważyć wyzwiska, jakie padają pod adresem pani Asi, autorki prywatnej wiadomości do Jakimowicza.

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału Telewizja w Polsce z 8 listopada 2019 roku.

Źródło: [Facebook/Jarosław Jakimowicz]