Jarosław Jakimowicz. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 8 Kwietnia 2020

Jakimowicz odpowiedział kobiecie słowami, których nie da się cytować. Ujawnił korespondencję

Jarosław Jakimowicz od kilku miesięcy mierzy się z krytyką, która nie dotyczy wyłącznie jego umiejętności aktorskich, ale też sympatii politycznych. Uwadze internautów nie umknął fakt, że stały bywalec programów publicystycznych Telewizji Polskiej otrzymał ofertę pracy w TVP po tym, jak na antenie skomplementował Antoniego Macierewicza. Aktor ujawnił właśnie korespondencję ze swoją anty-fanką. Wymiana zdań budzi niesmak.

Jakimowicz, tak jak większość jego koleżanek i kolegów po fachu mierzyć się musi z dziesiątkami wiadomości prywatnych, przepełnionymi często niewybrenymi komentarzami. Jedną z nich aktor postanowił ujawnić na swoim facebookowym wallu.

Późnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniPóźnym wieczorem zmieniono rozporządzenie dot. zakupów. Nie wszyscy będą zadowoleniCzytaj dalej

 - Zanim Pani Ania jako kolejna urażona poleci do lewackich profili z moim OBRZYDLIWYM komentarzem i wyleje się na mnie hejt to ja sam go publikuję - zaczął wpis, do którego postanowił załączyć screen rozmowy i zdjęcie internautki.

Jarosław Jakimowicz wulgarnie odniósł się do internautki

Publikowanie nienawistnych wiadomości przez znane osoby nie jest nową praktyką. Jakimowicz postanowił jednak odpowiedzieć swojej hejterce, odnosząc się wyłącznie do jej wyglądu. Opublikował również zdjęcie kobiety. Zachowujemy oryginalną pisownie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem

 - Ta gruba dama zapomnialaby pewnie zamieścić co do mnie pierwsza napisała tak więc proszę jest i skan. Ja nie wlazlem nigdy sam pierwszy komuś profil kogoś i mu nie ublizałem, ale jak ktoś ma ochotę na taką zabawę to taka będzie moja reakcja. Przez ostatni rok setki takich kasztanőw do mnie tak pisze, ale czy serio teraz jest na to moment? Na taką frustrację? Ku... ludzie umierają ogólny popłoch bo jest słabo a jej się przypomniało. Więcej chipsów Pani Aniu! - czytamy w poście aktora.

Jakimowicz w niezwykle obraźliwy, nienadający się do cytowania sposób odpowiedział kobiecie.

Jarosław Jakimowicz wulgarnie odpowiedział internautce

ZOBACZ TAKŻE: