Janina Ochojska przekazała bardzo dobre informacje. zdjęcie ilustracyjne: Piotr Molecki/EastNewsŹródło: zdjęcie ilustracyjne: Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Maja 2020

Janina Ochojska pokonała nowotwór. Fantastyczne wieści

Janina Ochojska jest jedną z najbardziej lubianych postaci życia publicznego. Działaczka społeczna reprezentuje interesy Polek i Polaków w Europarlamencie. Niestety, od dłuższego czasu zmagała się z nowotworem. Jednak ciężka choroba nie stanęła na drodze aktywistki. Wspaniałe wieści o pokonaniu raka obiegły polskie media.

Eurodeputowana znana jest przede wszystkim z założenia Polskiej Akcji Humanitarnej. Zaangażowana była również w protesty rodziców osób z niepełnosprawnościami. Wieści o jej chorobie zasmuciły kibicujące jej osoby. Jednak w ostatnim wywiadzie z Agatą Młynarską przekazała niesamowitą informację. Pomimo wielu trudności udało jej się pokonać chorobę. Swoimi deklaracjami wzruszyła dziennikarkę i z pewnością wywołała uśmiech na twarzach odbiorców.

Najnowszy komunikat ministerstwa zdrowia nie napawa optymizmem. Rekordowa liczba zakażeń w PolsceNajnowszy komunikat ministerstwa zdrowia nie napawa optymizmem. Rekordowa liczba zakażeń w PolsceCzytaj dalej

Janina Ochojska prędko powraca do zdrowia

W rozmowie z Młynarską Ochojska opowiadała o swojej chemioterapii oraz żmudnej walce z rakiem. Wciąż czeka ją niełatwa rehabilitacja. Bez względu na trudności posłanka wciąż zaskakuje swoim pozytywnym podejściem do życia. Obawia się jednak, że trudno jej będzie w pełni legalnie prowadzić swoje dalsze leczenie. Wynika to z obostrzeń, jakie obowiązują nas w dobie pandemii koronawirusa. W rozmowie z Wirtualną Polską martwi się konsekwencjami prawnymi, z jakimi może się spotkać, podczas terapii.

„Janeczko, dziękuję ci też za to, że pokazujesz nam, że życie ma wielką wartość. Niezależnie od tego, jak bywa bolesne, warto skupić się na tym, co piękne. Z całego serca życzę ci powodzenia w Brukseli, wierzę, że wypłynęłaś na 'suchego przestwór oceanu' i tam ze swoim doświadczeniem zawojujesz i zawalczysz o pomoc dla potrzebujących" - pogratulowała aktywistce Młynarska w swoim wpisie na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lech Wałęsa wyciągnął sprawę z przeszłości Kaczyńskich. Prezes ma powody do złości
2. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Przypomnijmy, że założycielka PAH-u otrzymała mandat w wyborach do Europarlamentu. Startując z okręgu obejmującego Dolny Śląsk, otrzymała aż 307 tysięcy głosów. Wybrana została z list Koalicji Europejskiej. Od 2019 roku wiemy o jej zmaganiach z nowotworem piersi. 

Janina Ochojska zaskakuje dobrymi informacjami

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Galerie handlowe prawdopodobnie przegrają walkę z koronawirusem. Niejasny los budynków
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły

Źródło: [Instagram/Agata Młynarska ; Wirtualna Polska]