wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Poznaliśmy nowego Jamesa Bonda! To doskonale znany aktor. Casting pomogła przeprowadzić sztuczna inteligencja

22 Września 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

James Bond już wkrótce powróci na wielki ekran. Od dłuższego czasu nie wiadomo jednak, kto zastąpi w roli słynnego agenta 007 Daniela Craiga. Według najnowszych doniesień ma to być doskonale rozpoznawany aktor.

Czas Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda powoli dobiega końca. Jego ostatni film „Nie czas umierać” będzie miał premierę w listopadzie 2020 roku. Kto zajmie jego miejsce?

Sztuczna inteligencja zaproponowała kandydatów do roli Jamesa Bonda

Spekulacje na temat nowego Bonda trwają od dłuższego czasu. Według informacji jakie krążą w sieci, casting na nowego agenta 007 przeprowadził komputer ze sztuczną inteligencją. Kryteria doboru aktora nie zostały przedstawione, jednak według wyników, odtwórcą roli brytyjskiego agenta specjalnego powinien zostać Henry Cavill, znany chociażby z serialu „Wiedźmin” czy serii filmów o „Supermanie”. Kolejne miejsca przypadły Richardowi Armitage i Idrisie Elbie. Co więcej, sztuczna inteligencja zaproponowała również kilku aktorów zza granicy: Karla Urbana z Nowej Zelandii oraz Chrisa Evansa i Willa Smitha ze Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje twórcy filmu zdecydowali się jednak wybrać zupełnie innego aktora.

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem

Informacje na temat wyboru nowego aktora do roli Bonda zdradził dziennikarz Emre Kaya z portalu „The Vulcan Reporter”. Mężczyzna dowiedział się, że producenci legendarnych filmów postawili na Toma Hardy’ego. Oficjalne ogłoszenie wyboru ma zostać przedstawione na początku 2021 roku. Aktor jest doskonale znane z takich produkcji jak „Incepcja”, „Mad-Max” „Zjawa”, „Venom”, „Peaky Blinders” czy „Tabu”. Dla wielu jest on synonimem męstwa i elegancji, czym doskonale wpasowuje się w postać Jamesa Bonda. 

Pandemia koronawirusa znacznie spowolniła całą branżę filmową. Wiele premier kinowych zostało przesuniętych na późniejsze terminy ze względu na całkowity paraliż kin. Początkowo „Nie czas umierać” miał trafić do kin 3 kwietnia 2020 roku, jednak z uwagi na epidemię, premiera został przesunięta aż na listopad.

Źródło: [dziendobry.tvn.pl]

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
JAKUB ORZECHOWSKI / SE /East News

Świat

Niemcy będą wymagali testów od niezaszczepionych podróżnych. Nowe zasady od 1 sierpnia

Czytaj więcej >