InPost. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Sierpnia 2020

Ważne ostrzeżenie InPostu. Spodziewane są utrudnienia

Firma InPost ostrzega przed niedogodnościami, które mogą spotkać klientów w ciągu najbliższego weekendu. Będą one spowodowane pracami, które mają potrwać przez kilka dni. Dowiedzieliśmy się, jak będą działać paczkomaty w tym czasie.

InPost zapowiada, że podczas najbliższego weekendu funkcjonowanie firmy nie będzie kompletne. Wszystko spowodowane jest pracami technicznymi, które pozwolą podnieść jakość oferowanych usług.

Prace serwisowe w InPost
 

InPost na swoim profilu dodał informację o planowanych pracach serwisowych. „Są takie chwile, kiedy i my potrzebujemy naładować baterie. Dlatego bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z listą utrudnień, które wywołają zapowiadane prace” – czytam w ogłoszeniu. Niezbędne czynności serwisowe mają potrwać od 15.08.2020 godz. 6:00 do 17.08.2020 godz. 2:00. Mimo prac serwisowych wciąż możliwe będzie odbieranie paczek umieszczonych w paczkomatach przed rozpoczęciem prac – przy pomocy kodu odbioru, kodu QR oraz przez aplikację InPost.

Utrudnienia w paczkomatach InPost

 
InPost w swoim ogłoszeniu opublikował utrudnienia, jakie mogą spotkać klientów podczas prac technicznych. Podczas weekendu nie będzie można skorzystać z takich usług jak: tworzenie przesyłek paczkomatowych, usługa Paczka w Weekend, możliwość Szybkich Zwrotów, generowanie kodów zwrotów dla przesyłek Allegro, usługa dokonywania opłat paczek za pobraniem przez PayByLink, przekierowywanie przesyłek, wypełnianie formularzy reklamacyjnych.

Dodatkowo podczas prac renowacyjnych nie będą działały powiadomienia o paczkach, wyłączone zostanie monitorowanie statusu paczek, przestanie działa infolinia i przede wszystkim nie będą umieszczane nowe paczki w paczkomatach.
 
Źródło: [o2.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!