InPost. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Sierpnia 2020

Ważne ostrzeżenie InPostu. Spodziewane są utrudnienia

Firma InPost ostrzega przed niedogodnościami, które mogą spotkać klientów w ciągu najbliższego weekendu. Będą one spowodowane pracami, które mają potrwać przez kilka dni. Dowiedzieliśmy się, jak będą działać paczkomaty w tym czasie.

InPost zapowiada, że podczas najbliższego weekendu funkcjonowanie firmy nie będzie kompletne. Wszystko spowodowane jest pracami technicznymi, które pozwolą podnieść jakość oferowanych usług.

Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoKolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Prace serwisowe w InPost
 

InPost na swoim profilu dodał informację o planowanych pracach serwisowych. „Są takie chwile, kiedy i my potrzebujemy naładować baterie. Dlatego bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z listą utrudnień, które wywołają zapowiadane prace” – czytam w ogłoszeniu. Niezbędne czynności serwisowe mają potrwać od 15.08.2020 godz. 6:00 do 17.08.2020 godz. 2:00. Mimo prac serwisowych wciąż możliwe będzie odbieranie paczek umieszczonych w paczkomatach przed rozpoczęciem prac – przy pomocy kodu odbioru, kodu QR oraz przez aplikację InPost.

Europosłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaEuroposłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaCzytaj dalej 

Utrudnienia w paczkomatach InPost

 
InPost w swoim ogłoszeniu opublikował utrudnienia, jakie mogą spotkać klientów podczas prac technicznych. Podczas weekendu nie będzie można skorzystać z takich usług jak: tworzenie przesyłek paczkomatowych, usługa Paczka w Weekend, możliwość Szybkich Zwrotów, generowanie kodów zwrotów dla przesyłek Allegro, usługa dokonywania opłat paczek za pobraniem przez PayByLink, przekierowywanie przesyłek, wypełnianie formularzy reklamacyjnych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość 2. Nie było żadnej kradzieży aparatu słuchowego. Matka wymyśliła napad, żeby dostać odszkodowanie 3. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

Dodatkowo podczas prac renowacyjnych nie będą działały powiadomienia o paczkach, wyłączone zostanie monitorowanie statusu paczek, przestanie działa infolinia i przede wszystkim nie będą umieszczane nowe paczki w paczkomatach.
 
Źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetki
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Stało się, przywracają obostrzenia, wpłyną na wakacje. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!