wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Dramatyczny splot zdarzeń dla Grażyny Torbickiej. Przykre, co spotkało ją w ostatnim czasie

21 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Sytuacja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża Adama Torbickiego jest znajoma wielu rodzinom, które dobrze wiedzą z jak ciężkimi emocjami musi poradzić sobie małżeństwo. Niestety sytuacji nie polepsza fakt, że planowana zapewne od dawna podr&oacute

Trudno znaleźć osobę, która nie wie kim jest Grażyna Torbicka. Prezenterka od lat zachwyca rodaków swoim dziennikarskim warsztatem oraz nieuchwytną klasą. Niestety nawet znani i bogaci muszą zmierzyć się z trudnościami dnia powszedniego.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje mówiące o tym, że Grażyna Torbicka oraz jej mąż Adam przechodzą przez żałobę. To właśnie śmierć mamy Adama Torbickiego ma być jednym z głównych powodów zmiany planów, jakich dokonało znane małżeństwo.

Trudny okres w życiu Grażyny Torbickiej

28 stycznia 2021 r. zmarła teściowa Grażyny Torbickiej, ceniona lekarka Emilia Torbicka. Prezenterka związana przed laty z TVP wraz z mężem przechodzą obecnie przez żałobę i według medialnych plotek nie ukrywają, że jest to dla nich wyjątkowo trudny emocjonalnie czas.

Okazuje się jednak, że również pandemia dołączyła do uprzykrzania życia Grażyny Torbickiej. Adam Torbicki miał w tym roku wyjątkowo hucznie celebrować 40. rok małżeństwa z legendą telewizji, która do tej pory przyćmiewa większość prezenterek.

Niestety zarówno żałoba po teściowej, jak i obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zupełnie zmieniły plany pary. Grażyna Torbicka wyszła za mąż za kardiologa w 1981 roku i tzw. rubinową rocznicę mieli świętować z daleka od granic rodzimego kraju. Wylot do Włoch zdaniem „Świat i Ludzie” odwołany.

Zamiast podróży wybrali pielęgnowanie rodzinnych więzów

Odejście Emilii Torbickiej, tak bliskiej i cenionej osoby, wywołało zapewne uczucie ogromnej pustki u najbliższych. Jak relacjonuje „Świat i Ludzie” to właśnie chęć przebywania z rodziną i przyjaciółmi jest obecnie priorytetem Grażyny Torbickiej oraz jej męża.

Legenda telewizji ma skupiać się na przeglądaniu oraz porządkowaniu pamiątek rodzinnych i wspominaniu bliskich, którzy nie mogą już z nimi być. Zdaniem tygodnika świętowanie 40. rocznicy ślubu i zabawa nie jest czymś, co zaprząta ich głowy.

Od lat Grażyna Torbicka doceniana jest przez widzów

Mimo iż od lat nie jest związana z TVP to córka Krystyny Loski nadal ceniona jest przez widzów. Nie tylko tych pamiętających jej pracę na kanałach publicznego nadawcy. Okazuje się, że odejście ze stacji jest wspominane przez nią wyjątkowo dobrze.

W czasie wywiadu w „W roli głównej” prowadzonego w TVN Style przez Magdalenę Mołek, Grażyna Torbicka wyznała, że odejście z TVP było dla niej wręcz „uskrzydlającą zmianą”. Prezenterka nadal aktywna jest zawodowo i pojawia się na galach krajowych oraz zagranicznych.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express / Świat i Ludzie / YouTube.com @TVN Style / Wikipedia

Podobne artykuły

Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Gwiazdy

Zofia Klepacka udostępniła zdjęcie z Katarzyną Zillmann. "Sport ponad wszystko"

Czytaj więcej >
Nie żyje Jan Pęczek

Gwiazdy

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor miał 71 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Awantura z udziałem Magdy Gessler. Restauratorka dała się sprowokować

Czytaj więcej >
Alan z "Warsaw Shore" w ramach zabawy udawał, że chce wsadzić psa na grilla

Gwiazdy

Alan z "Warsaw Shore" pokazał, jak dla "żartów" wsadza psa na grilla. Zwierzę było przerażone, ale jego właściciel bawił się wybornie

Czytaj więcej >
W czasie koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska upadła na scenie

Gwiazdy

W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Władze TVP podały powód zwolnienia wydawcy "Pytania na śniadanie"

Czytaj więcej >