Autobus z Gorzowa Wielkopolskiego. facebook.com/Miejski-Zaklad-Komunikacji-Miejskiej-w-Gorzowie-Wielkopolskim-Sp-z-ooŹródło: facebook.com/Miejski-Zaklad-Komunikacji-Miejskiej-w-Gorzowie-Wielkopolskim-Sp-z-oo
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 17 Lutego 2021

Nietrzeźwy pasażer pogryzł kierowcę autobusu. Mężczyzna odpowie również za brak maseczki

Pasażerowie autobusu w Gorzowie Wielkopolskim byli przerażeni sytuacją, do jakiej doszło w transporcie publicznym. Gdy kierowca zwrócił uwagę mężczyźnie spożywającemu alkohol, ten rzucił się na niego i dotkliwie go pogryzł. Dodatkowo zlekceważył narzucone przez rząd obostrzenia.

  • W Gorzowie Wielkopolskim doszło do incydentu z udziałem pijanego pasażera autobusu
  • 30-latek rzucił się na kierowcę i dotkliwie go pogryzł
  • Odpowiadać będzie również za lekceważenie obostrzeń związanych z pandemią

"Wampir" z Gorzowa Wielkopolskiego może odpowiadać nie tylko za atak na kierowcę autobusu. 

Incydent w Gorzowie Wielkopolskim

Pasażerowie, w części nieco zaspani, wsiadający wczoraj rano do autobusu linii nr 124 nie spodziewali się takiej "pobudki", jaką sprawił im mężczyzna, który zdecydował się na spożywanie alkoholu w pojeździe. 

Wnętrze samochodu jest oczywiście miejscem publicznym. Kierowca nie chcąc zatem dopuścić do zgorszenia młodzieży, udającej się do szkoły lub tym bardziej do agresywnego zachowania, jakiego wynikiem często jest spożywanie alkoholu, postanowił zdecydowanie zareagować na niestosowny wybryk

Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowejMarzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej"Czytaj dalej

Przewoźnik z Gorzowa Wielkopolskiego z pewnością nie spodziewał się tego, co może nastąpić po niewinnym zwróceniu uwagi podchmielonemu już nieco mężczyźnie. Smakosz napojów wyskokowych rzucił się na niego i kilkukrotnie go uderzył.

Dodatkowo, zaczął wgryzać się mężczyźnie w ramię. Do pomocy szybko rzucili się pasażerowie, którzy obezwładnili mężczyznę, przypierając go do ziemi. 

Atak i łamanie obostrzeń 

Incydent w Gorzowie Wielkopolskim pozostawił pasażerów autobusu wstrząśniętymi. Na miejscu szybko zjawiła się policja i pogotowie. Medycy opatrzyli ramię kierowcy. 

"Wampirem" okazał się być 30-letni mężczyzna, w którego krwi stwierdzono obecność 1,5 promila alkoholu. Za jego skandaliczne zachowanie mogą czekać go poważne konsekwencje. 

Jak czytamy na Wirtualnej Polsce, oprawcy z Gorzowa Wielkopolskiego postawiono zarzut naruszenia porządku publicznego. To nie koniec jego problemów. Jeśli kierowca zdecyduje się go oskarżyć, odpowiadać będzie musiał dodatkowo za naruszenie nietykalności cielesnej

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że agresor nie miał na sobie maseczki, co jest poważnym naruszeniem narzuconych przez rząd obostrzeń dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

Tylko za to naruszenie może go czekać mandat w wysokości nawet do 1000 zł

(Zdjęcie wyróżniające pochodzi ze strony Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp z o. o. na Facebooku - facebook.com/Miejski-Zaklad-Komunikacji-w-Gorzowie-Wielkopolskim-Sp-z-oo)

Źródło: wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: