. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Września 2020

Gienek Loska nie żyje. Miał 45 lat

Gienek Loska nie żyje. Ceniony muzyk miał 45 lat. Informację przekazała Polska Fundacja Muzyczna. Zwycięzca programu "X Factor" i uczestnik "Mam talent" pozostawił po sobie swój dorobek artystyczny. Jego fenomenalne występy zapamięta każdy, kto śledził jego działalność.

Gienek Loska prezentował swój talent w słynnych programach TVN-u i TVP. Artysta już od 2004 roku występował w licznych konkursach wokalnych. Pierwsze kroki stawiał jeszcze w "Szansie na Sukces". Dopiero później wziął udział w trzeciej edycji "Mam Talent", a następnie w "X Factor". Dopiero w 2011 roku doceniono jego wielkie uzdolnienia muzyczne. Niestety, w 2018 roku znacznie podupadł na zdrowiu. W wyniku rozległego wylewu niezbędna była trudna operacja. Do końca życia zmagał się z ciężką chorobą neurologiczną.

Tysiące Polaków będzie musiało przymusowo pójść do wojska? Zadziwiające ustaleniaTysiące Polaków będzie musiało przymusowo pójść do wojska? Zadziwiające ustaleniaCzytaj dalej

Gienek Loska nie żyje. Artysta miał jedynie 45 lat

Polska Fundacja Muzyczna wspierała wokalistę w najtrudniejszych chwilach. To właśnie oni przekazali przykre wiadomości. "W dniu wczorajszym w wieku 45 lat odszedł Gienek Loska, zmarł w domu swojej Mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach doznał rozległego wylewu" - informują działacze organizacji pozarządowej. Wiemy już, że twórca zostanie pochowany na Białorusi, w Biełooziersku. Jest to rodzinna miejscowość, z którą uczestnik "Mam talent" był związany emocjonalnie.

Gwiazda Gwiazda "M jak miłość" nie chce niczego ukrywać. Dramatyczne wyznanie w programie na żywoCzytaj dalej

Do samego końca Gienek Loska był otoczony bliskimi. Jego żona oraz rehabilitanci walczyli z jego przypadłością aż do samego końca. Agniesza, bo o niej mowa, regularnie informowała fanów Gienka Loski o sytuacji, w jakiej się znajduje. "Był z nim kontakt, lubił słuchać muzyki i głosów gdy się do niego dzwoniło, lub odwiedzało. W wyniku akcji zbiórki i dzięki wpłatom na specjalne konto PFM przez cały ten czas mogła finansować dla Gienka lekarstwa, odżywki, środki pielęgnacyjne, jedzenie medyczne, zabiegi, sprzęt, wyjazdy wolontariuszki , za co w imieniu rodziny bardzo dziękujemy" - deklaruje Polska Fundacja Muzyczna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Przez 5 dni piła sok z selera. Pozbyła się uciążliwego problemu, z którym długo walczyła

Gienek Loska nie żyje, a ostatnie pieniądze ze zbiórki Polskiej Fundacji Muzycznej zostaną przeznaczone na innych potrzebujących artystów w ramach Funduszu Pomocowego PFM. Uczestnik "Mam talent" i zwycięzca "X factor" miał na swoim koncie trzy płyty oraz trasy koncertowe w całej Europie.

Fantastyczne wieści dla seniorów. 200 plus do emerytury, wystarczy spełnić kilka warunkówFantastyczne wieści dla seniorów. 200 plus do emerytury, wystarczy spełnić kilka warunkówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwota wolna od podatku będzie wyższa? Minister finansów nie pozostawia wątpliwości
  2. Porażające odkrycie przed szpitalem. Martwy mężczyzna leżał w namiocie do segregacji pacjentów
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: [Polska Fundacja Muzyczna]